30 tysięcy zł trafiło do pana Eugeniusza

2017-03-22 12:00:00 (ost. akt: 2017-03-23 12:22:10)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Pan Eugeniusz Wadecki jet tym szczęśliwcem, który w sobotę 25 lutego na czas odebrał telefon dzwoniący z Balu Sportowca. Jego kupon został wylosowany. Telefon odebrany. Odpowiedź na zadane pytanie udzielona. Mężczyzna wzbogacił się o 30.000 tys zł
Gazeta Olsztyńska już po raz 56 zorganizowała Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Najpopularniejszym sportowcem roku 2016 okazała się olsztyńska mistrzyni MMA - Joanna Jędrzejczyk. Wyniki ogłoszone zostały 25 lutego na Balu Sportowca. Nie była to jedyna osoba, która tego wieczoru mogła czuć się jak wygraną. Pan Eugeniusz Wadecki, emeryt z Elbląga w siedzibie Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie odebrał wczoraj czek na 30 tys złotych. Po odbiór wygranej przyjechał z żoną i przyjacielem.


-Byłem niesamowicie zaskoczony i przejęty, gdy ok. 23 okazało się, że dzwonią do mnie z balu...wysłałem naprawdę niezliczoną ilość kuponów i sms-ów, ale absolutnie nie chodziło mi o wygraną. Nieskromnie powiem, że w plebiscycie brał udział mój 17-letni wnuk, szachowy Mistrz Polski, zajął 5 miejsce.

Całe to moje zaangażowanie w zabawę właśnie z jego powodu. Mamy bardzo usportowioną rodzinę, obaj synowie to uznani kolarze. Mam więc na kogo głosować - opowiada z dumą pan Wadecki. Problem pojawił się, gdy trzeba było odpowiedzieć na zadane przez prowadzącego pytanie, które dotyczyło tego w jakim programie telewizyjnym bierze udział nasza najpopularniejsza sportsmenka -Bardzo dobrze kojarzę tą dziewczynę, znam ten program, ale nazwa w tym momencie wyleciała mi z głowy.

Przeżyłem wtedy chwilę grozy, na szczęście z pomocą przyszła żona.... Pani Elżbieta Wadecka żona wylosowanego z czułością wspomina ten zimowy wieczór - Mąż był bardzo wzruszony....aż się przestraszyłam, bo ma problemy z sercem... na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze - opowiada pani Ela. Teraz małżonkowie wspólnie wybierają się na zdrowotne wczasy, za uzyskane pieniądze chcą też wesprzeć wnuka Igora, który już teraz jest utytułowanym.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD