Pijany, bez uprawnień zderzył się z ogrodzeniem

2017-03-20 10:27:52(ost. akt: 2017-03-20 10:35:27)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: archiwum wm.pl

Prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 36-letni mieszkaniec gminy Grunwald, który uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Mężczyzna nie czekając na wyjaśnienie sprawy odjechał z miejsca zdarzenia.
Wczoraj (19 marca) dyżurny ostródzkiej komendy otrzymał informację, że w jednej z miejscowości położonej w gminie Grunwald pojazd uderzył w ogrodzenie posesji.

Na kierowcę, który odjechał z miejsca padło podejrzenie, że mógł znajdować się pod działaniem alkoholu. Mężczyzna odjechał nie próbując wyjaśnić sytuacji z właścicielem posesji.

Policjanci wskazany samochód do kontroli drogowej zatrzymali w sąsiedniej miejscowości. Badanie stanu trzeźwości kierowcy daewoo wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. W trackie czynności okazało się, że 36-latek wsiadł za kierownicę nie mając uprawnień do kierowania.

Teraz mieszkaniec gminy Grunwald za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pijany policjant w Sokółce spowodował śmierte #2205366 | 83.24.*.* 20 mar 2017 16:01

    Pijany policjant z Sokółki oskarżony. Prokuratura właśnie oskarżyła 41-letniego funkcjonariusza o spowodowanie po pijanemu śmiertelnego wypadku. Jarosław Cz. nie przyznaje się. Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialyst ok/a/pijany-policjant-w-sokolce-spowodow al-smiertelny-wypadek-i-uciekl-tak-twier dzi-prokuratura. Po służbie poszedł pić z kolegami alkohol, a potem wsiadł za kierownicę renault i ruszył w drogę do domu. Jechał za szybko i potrącił prowadzącego jezdnią rower 83-letniego Michała A. Obrażenia, których doznał pokrzywdzony były tak ogromne, że nie miał on szans na przeżycie. Zmarł w szpitalu. Jednak Jarosław Cz. nie pomógł rannemu. Odjechał do domu. Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialyst ok/a/pijany-policjant-w-sokolce-spowodow al-smiertelny-wypadek-i-uciekl-tak-twier dzi-prokuratura

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. youtube #2205242 | 5.172.*.* 20 mar 2017 12:49

    https://www.youtube.com/watch?v=4pC8z-fT W1s

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz