Nasza aplikacja wyróżniona na Mobile Trends 2016!

2017-03-10 10:03:35 (ost. akt: 2017-03-10 15:06:21)
8 marca 2017 roku, po raz szósty przyznano nagrody i wyróżnienia Mobile Trends Awards. Aplikacja mobilna Szlaki Zamków Gotyckich stworzona przez Grupę WM otrzymała wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie.
- Nasza aplikacja mobilna znalazła się wśród wyjątkowych i godnych naśladowania projektów mobilnych uruchomionych w Polsce w 2016 roku – powiedział Jarosław Tokarczyk, prezes Grupy WM – Cieszymy się z tego wyróżnienia gdyż jest to kolejne potwierdzenie, że tworzymy rozwiązania na wysokim poziomie i zgodnie z trendami na rynku.

Szlaki Zamków Gotyckich – Gra turystyczna na szlakach kulturowych Pomorza, Warmii i Mazur przygotowana została na zlecenie Stowarzyszenie gmin „Polskie Zamki Gotyckie”.

Aplikacja (do pobrania na platformę Android i iOS) jest wyjątkową propozycją tematycznego przewodnika mobilnego po unikatowych miejscach obszaru południowego Bałtyku, wzbogaconego o moduł questów – gier terenowych na wybranych szlakach.

Grupa WM stworzyła już ok. 40 aplikacji mobilnych, od przewodników turystycznych, aplikacji informacyjnych i rozrywkowych poprzez dedykowane aplikacje mobilne dla biznesu.

Portfolio wybranych projektów dostępne jest na stronie www.wmobi.pl