Randka z nieznajomym w ŚDS we Wronkach

2017-03-10 09:56:10(ost. akt: 2017-03-14 17:24:07)

Autor zdjęcia: Archiwum ŚDS we Wronkach

W Środowiskowym Domu Samopomocy we Wronkach tradycyjnie już obchodzono Dzień Kobiet i Mężczyzn. Świętowanie rozpoczęło show „Randka z nieznajomym” przygotowane i prowadzone przez terapeutę Jarosława Bańkowskiego.
W rolę wybierającej Eli Pruszcz – Gdańskiej wcieliła się Ela, a w role kandydatów: Stefka z Mazuchówki – Robert, Tomasza z Tomaszowa – Damian, Romka z Pragi – Andrzej.

Występ wprawił wszystkich uczestników w dobry nastrój. Scenografią i oprawą plastyczną zajęła się terapeutka Renata Pieczonka, a oprawą muzyczną terapeutka Magdalena Zajkowska.

Po przedstawieniu pani Jadwiga i pan Tadeusz złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Panie od panów otrzymały kwiaty, a panowie od pań muszki do koszul. Zarówno kwiaty jak i muszki zostały wykonane w pracowni rękodzieła pod czujnym okiem terapeutki Urszuli Czarnieckiej.

Życzenia wszystkim złożyła również pani kierownik Maria Dzienisiewicz. Dopełnieniem tego uroczystego dnia był słodki poczęstunek, pyszne ciasta i koreczki przygotowali uczestnicy w pracowni kulinarnej prowadzonej przez terapeutkę Ewę Cichocką.
Jarosław Bańkowski

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. terapik #2218171 | 83.9.*.* 6 kwi 2017 15:25

  ten w żółtym to pracownik czy podopieczny ośrodka, bo z wyglądu trudno poznać?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. gruby dekiel #2199939 | 83.9.*.* 11 mar 2017 13:02

  ja..ja jak berety, ech Wronki, Wronki...

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 3. równość #2199308 | 91.233.*.* 10 mar 2017 14:28

  Z opisu i zdjęć wynika, że "Randa" udała się wspaniale. Szczególne słowa uznania należą się za ciekawą organizację zajęć pod względem dydaktyczno - organizacyjnym, oraz wykorzystania umiejętności grupowych uczestników zajęć. Fatalnie wypada natomiast strona wychowawcza zajęć. To typowo "postępowe" i genderowe wprowadzanie nienormalności do życia społecznego poprzez zabawę oraz burzenie wzorców kulturowych. Świadczą o tym wybrane cytaty z treści artykułu: "życzenia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn" (równość płci) oraz "Życzenia wszystkim złożyła również pani kierownik Maria Dzienisiewicz".

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)