Honorowa odznaka dla mł. insp. Marcina Malinowskiego

2017-03-03 13:45:33(ost. akt: 2017-03-03 14:29:29)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Były komendant Komisariatu Policji w Morągu młodszy inspektor Marcin Malinowski otrzymał od marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina Honorową Odznakę za zasługi dla województwa.
Wniosek o nadanie odznaczenia dla mł.insp. Marcina Malinowskiego złożył w czerwcu ubiegłego roku do marszałka województwa Tadeusz Sobierajski, burmistrz Morąga.
W uzasadnieniu między innymi wymienił, że mł. insp. Marcin Malinowski est policjantem dysponującym dużym potencjałem intelektualnym, ambitnym stawiającym sobie wysokie wymagania. Jako przełożony jest wymagający, konsekwentny w działaniu i potrafiącym zmobilizować swoich podwładnych do służby przynoszącej znaczące sukcesy. Realizując zadania wpływa na systematyczne obniżanie ilości przestępstw. Bardzo dobrze współpracuje z samorządami, organizacjami i instytucjami. Swoją nienaganną postawą oraz przestrzeganiem zasad etyki zawodowej przyczynia się do kształtowania właściwego wizerunku policji. Jego wieloletnia praca na rzecz gminy i regionu będzie widoczne przez wiele następnych lat.


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (10) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. pies #2196615 | 188.146.*.* 7 mar 2017 14:04

  A TU DOBRZE TRAFIES.SKORO JEDNO ZE STANOWIS OBSADZON JEST OSOBA KTÓRA NIE POSIADA MATURY TO JEST TO PATOLOGIA....ALE ODWDZIECZYC SIE TRZEBA ZA TVN I DONOSZENIE NA ZNAJOMYCH(ZAINTERESOWANY WIE O CO CHODZI)..LUDZIE SIE Z TEGO ARCYDZIEŁA ŚMIEJĄ..NIKODEM DYZMA POLSKIEJ POLICJI...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. jerry #2195899 | 83.9.*.* 6 mar 2017 10:09

  Tak się składa ze z obecnej obsady dochodzeniówki znam kilka osób. I jedyna mysl jaka mi się nasuwa to cytat "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". Ludzie którzy nie byli w stanie zdać matury zajmuja sie sprawami gospodarczymi mie wiedzć czym sie różni erekcja od amortyzacji:-)

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. ded #2195628 | 95.160.*.* 5 mar 2017 20:03

  komenda pod władzą nowego komendanta którego osobiście niezbyt lubię nie ma co gadac jest dużo lepiej, faktycznie wyniki mówią same za siebie a i funkcjonariusze mówią że atmosfera nieporównywalnie lepsza

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. Ganzo #2195605 | 89.228.*.* 5 mar 2017 19:22

   W końcu w Ostródzkiej komendzie ktoś zaczął robić porządek! Nowy komendant i od razu wszystkie mierniki w górę. W samej komendzie nawet się lepiej pracuje. I o to przecież chodzi. A w Morągu? Przyszło nowe i od razu się za robotę wzięli, za czasów tego chłopa to tam bałagan niezły mieli...

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. kibol #2195460 | 188.146.*.* 5 mar 2017 14:59

    wy lepiej zobaczcie co sie teraz w ostródzkiej policji dzieje.po kolezensku stanowiska sie obsadza.misie bez wyksztalcenia bez pojecia o pracy obejmuja stanowiska..jeden to chyba za podp.. kolegów i uslugi dla komendanta tylko nie w osiaganiu wyników w pracy ma sie w komendzie dobrze,zainteresowani wiedza o kogo chodzi.czlowiek bez wstydu i honoru..jak moze w lustro patrzec..jak widze ta mede kazdego dnia komendzie to flaki mi wykreca..nie tylko mi..

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    Pokaż wszystkie komentarze (10)