Pokazali walkę dobra ze złem

2017-03-03 12:30:00(ost. akt: 2017-03-02 18:47:58)

Autor zdjęcia: Samorządowy Ośrodek Kultury

W Zespole Szkół w Janowcu Kościelnym odbył się spektakl pt „ Walka dobra ze złem". Sztukę wystawił Janowiecki Teatr Tańca, który działa przy Samorządowym Ośrodku Kultury w Janowcu Kościelnym. Głównym środkiem wyrazu był taniec i muzyka.
Opowiedziano historię człowieka, który przez alkohol stoczył się na dno życia, a następnie ogromną siłą woli i głęboką wiarą potrafił się z tego upadku podnieść i zbudować wokół siebie przyjazny świat.

Częścią składową spektaklu była prezentacja multimedialna. W ten sposób wprowadzono publiczność w temat, o którym wciąż za mało się mówi. Wszelkie uzależnienia to bowiem poważny problem współczesnego świata.

Bez wątpienia spektakl miał formę działań profilaktycznych. Zgromadzona publiczność brawami nagrodziła młodych aktorów oraz opiekuna artystycznego- Marzenę Borkowską, kierownika Samorządowego Ośrodka Kultury w Janowcu Kościelnym.

Rozszerzając krąg odbiorców, dzięki uprzejmości ks. proboszcza Jacka Lubińskiego, spektakl będzie wystawiony również w Kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Janowcu Kościelnym ( termin w trakcie uzgodnień).

Każde działanie profilaktyczne to dawka refleksji, co z kolei dla wielu jest początkiem pozytywnego myślenia i zmiany systemu wartości.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SOK1

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. 1,2,3 #2197159 | 95.50.*.* 8 mar 2017 08:31

  BRAWO, BRAWO, BRAWO JAK ZAWSZE PIĘKNIE PERFEKCYJNIE SUPER

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. inny widz #2196770 | 83.9.*.* 7 mar 2017 17:19

   Piękny spektakl. Brawo Pani Kierownik SOK-u. Brawo Aktorzy, brawo śpiewający aktorzy. Wspaniale, czekamy na następne dzieła Janowieckiego Teatru Tańca.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

  2. Marzena #2196565 | 77.253.*.* 7 mar 2017 12:50

   To że wystawiłam ten spektakl kilka lat temu w innej miejscowości i w innym środowisku nie pozbawia mnie kreatywności. Mogę go wystawiać jeszcze wiele razy, ponieważ jest dobry i wart pokazania. A TY co zrobiłeś/łaś kreatywnego?

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  3. Widz #2194765 | 109.241.*.* 4 mar 2017 11:22

   Pani Marzenka coś mało kreatywną osobą jest. Ten sam spektakl był pokazany dobre kilka lat temu przez inne dziewczyny. Trochę pomysłu, trochę pomysłu.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)