PKP Intercity szykuje zmiany na czas ferii. Sprawdź zanim wyjedziesz w góry!

2017-01-12 09:00:00(ost. akt: 2017-01-12 08:32:28)
Do stolicy Tatr będzie docierać 6 pociągów, w tym 4 kursujące codziennie.

Do stolicy Tatr będzie docierać 6 pociągów, w tym 4 kursujące codziennie.

Autor zdjęcia: Mat. prasowe PKP Intercity S.A.

Już wkrótce w Polsce rozpoczną się ferie zimowe. Dla tych, którzy chcą spędzić ten czas na przykład w Sudetach, Tatrach lub Bieszczadach, PKP Intercity przygotowało m.in. dodatkowe kursy i zniżki na bilety.
Już w najbliższy poniedziałek (16 stycznia) ferie zimowe rozpoczną uczniowie z aż pięciu województw (lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie). Ci z województwa warmińsko-mazurskiego, znaleźli się w drugiej turze (23.01-5.02). Dla tych, którzy będą chcieli spędzić ten czas na przykład w Beskidach, Sudetach lub Tatrach, specjalną ofertę przygotowało PKP Intercity. Poza dodatkowymi terminami kursowania, podróżni będą mogli skorzystać z promocyjnych cen biletów.

— Osoby, planujące wyjazd na ferie zimowe będą mogły skorzystać z szerokiej siatki połączeń PKP Intercity. Do dyspozycji podróżnych będzie ok. 30 pociągów, kursujących do wielu miejscowości turystycznych w górach, m.in. Szklarskiej Poręby, Kudowy-Zdroju, Kłodzka, Wisły, Bielska-Białej, Sanoka, Krynicy-Zdroju czy Zagórza. Przewoźnik przygotował również bogatą ofertę połączeń dla Zakopanego — mówi Cezary Nowak, rzecznik prasowy przewoźnika.

Poza dodatkowymi połączeniami i dodatkowym wsparciem informacyjnym na dworcach, podróżni będą mogli skorzystać również z atrakcyjnych zniżek. — Na tych, którzy planują wyjazdy z wyprzedzeniem i kupują bilety wcześniej czekają rabaty. W przypadku pociągów ekspresowych można skorzystać z promocji Super Promo, dzięki której, np. składem Express InterCity Premium z Warszawy do Bielska-Białej można pojechać już za 59 zł. Na wszystkie pociągi obowiązuje oferta Wcześniej – Taniej. W jej ramach, w zależności od terminu zakupu, pasażer otrzymuje rabat w wysokości 30, 20 lub 10% — wyjaśnia rzecznik PKP Intercity S.A.

Przygotowane oferty dotyczą również grup klientów. Przykładowo rodziny mogą skorzystać na przykład z Biletu Rodzinnego lub promocji Duża rodzina, tym samym zyskując 30% rabat. Na identyczną ulgę liczyć mogą również osoby, które ukończyły 60 rok życia i kupią Bilet Seniora. Niższe ceny biletów będą dostępne także dla tych, którzy planują tylko wyjazd weekendowy. — PKP Intercity proponuje Bilet Weekendowy lub Bilet Weekendowy Max, dzięki którym płacąc raz można podróżować bez ograniczeń. Bilety można kupić w kasach, biletomatach, przez internet na www.intercity.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator — wyjaśnia Cezary Nowak.

Wszelkie szczegółowe informacje co do rozkładów, cen biletów i promocji, znajdziecie na stronie internetowej PKP Intercity.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ras #2157997 | 94.254.*.* 12 sty 2017 10:09

    . Szefostwo polskiej firmy Bioelektra odbierze na Światowym Forum Gospodarczym w Davos nagrodę za najbardziej innowacyjne i inspirujące rozwiązanie na świecie w obszarze gospodarki o zamkniętym obiegu. W zakładzie Bioelektry 100 ton śmieci znika w kilka godzin. Następuje sterylizacja z organicznych odpadów, usunięcie etykiet i farb z opakowań, rozdrobnienie na 7 frakcji w tym biodegradowalną - a wszystkie są do ponownego wykorzystania. Ledwie kilka % śmieci nie jest wykorzystana. Wszystko czysto i bezzapachowo. Wcześniej współpracę z Bioelektrą odrzucił prezydent Olsztyna uznając technologię za zbędną

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz