Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej w ZSZ!

2016-12-22 21:13:25(ost. akt: 2016-12-22 21:25:39)

Autor zdjęcia: Nauczyciel w-f ZSZ Mrągowo

W sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie od 6 grudnia (imieniny Mikołaja) do dnia 22 grudnia 2016 r. realizowany był Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSZ.
W turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego (Waldemar Cybul, Tomasz Szewczak, Tomasz Pichała) wzięło udział aż dwanaście drużyn z klas uczących się w tej szkole.

Do ścisłego finału dotarły cztery drużyny z klas: 2j, 2Tps, 2Ti i 4 Tug. Finałowa część turnieju została rozegrana systemem „każdy z każdym” w dniach 21 i 22 grudnia br.

Najlepszą drużyną turnieju została reprezentacja 2Tps, która w finałowej fazie turnieju wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie klasy 2Ti, trzecie przypadło zawodnikom z klasy 2j. Tuż za podium na miejscu czwartym uplasowała się reprezentacja klasy 4Tug. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany – Łangowski Daniel z klasy 2Tps.