Kolejny mecz Startu Nidzica odwołany

2016-11-11 14:30:00 (ost. akt: 2016-11-11 13:53:17)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W piątek (11 listopada) Start Nidzica miał rozegrać mecz 17 kolejki piłkarskiej Ligi Okręgowej gr.2 z Polonią Pasłęk. Mecz niestety ze względu na gęste opady śniegu i grząskie boisko przy ulicy Polnej został decyzją WM-ZPN odwołany.
Kolejny mecz i kolejny odwołany. Nie mają szczęścia piłkarze nidzickiego Startu w dwóch ostatnich ligowych kolejkach rozgrywanych awansem z wiosny.

Przed tygodniem nasi piłkarze nie wystąpili w meczu 16 kolejki w Miłomłynie bo tam było zalane boisko. Dzisiaj w piątek na nidzickim stadionie gruba warstwa zalegającego śniegu po środowych opadach i rozmokłe boisko uniemożliwiła zawodnikom rozegranie kolejnej 17 kolejki.

Mecz w Nidzicy został decyzją WM-ZPN odwołany. Jak wspomniał trener nidzickiego Startu Bartosz Kaczmarczyk wyjazdowy mecz z Tęczą Miłomłyn o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne rozegrany zostanie 19 listopada


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: JB

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. HAHA #2112249 | 88.156.*.* 14 lis 2016 12:22

    zaraz zaraz ale na śniegu też się gra na stadionie mają ciągnik z pługiem prezes i piłkarzyki łopaty i można było odgarnąć .Tego śniegu było z może 3-4 cm ale widać nie było komu zorganizować.Inne kluby potrafiły i drużyny grały.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. do jakiegoś kibica #2111315 | 88.156.*.* 12 lis 2016 10:20

    Trzeba umieć czytać ,były obfite opady śniegu leży z 10 cm ,nie krytykuj weż się za robotę wszystko ci żle . Zadzwoń do redakcji powiedz napisz artykuł podpisz się krytykanie .

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz