Nowa strefa restauracyjna w Aura Centrum

2016-11-14 10:11:00(ost. akt: 2016-11-10 14:32:23)   Artykuł sponsorowany
16 listopada w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie otwarte zostaną nowe restauracje i kawiarnie, które wzbogacą ofertę kulinarną nie tylko samej Aury, ale także centrum miasta. W nowej strefie smaku, która przez ostatnie cztery miesiące powstała na terenie głównego atrium Aury, nie zabraknie akcentów z różnych stron świata. Z okazji jej otwarcia, na weekend 19-20 listopada zaplanowane zostały liczne atrakcje, które będą przebiegały pod jednym wspólnym hasłem – Zostań Mistrzem Kuchni. Na kulinarnej scenie Aury Centrum pojawi się wówczas m.in. Mateusz Gessler.
W środę, 16 listopada od 9.00 rano na pierwszych gości Aura Centrum czekać będą: restauracja Olimp serwująca dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, restauracja Asia Hung z bogatą ofertą dań azjatyckich, punkt ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców i warzyw Fresh Na Zdrowie, wywodząca się z Bydgoszczy rodzinna Cukiernia Sowa i wiodąca polska lodziarnia Grycan. Tego samego dnia z Aury Centrum wyruszą hostessy zaopatrzone w kilka tysięcy ciasteczek z wróżbą i ukrytymi voucherami o wartości 10 zł do wykorzystania w weekend 19-20 listopada, na który przewidziano główne atrakcje związane z otwarciem nowej strefy gastronomicznej.

W sobotę, 19 listopada, klienci Aury Centrum, będą mieli okazję gotować wspólnie z uczestnikami znanego programu kulinarnego dla dzieci: Mateuszem Truszkiewiczem i Amelią Kardaś. Natomiast w niedzielę, 20 listopada, kuchnię Aury Centrum opanują gwiazdy programu telewizji TVN: Damian Kordas i Klaudia Budny – entuzjastka kuchni z Olsztyna.

Aby jednak móc stanąć u boku wschodzących kulinarnych mistrzów, Klienci Aury będą musieli najpierw wysłać swoją aplikację poprzez profil Facebook centrum odpowiadając na pytanie dlaczego to właśnie oni powinni przystąpić do kuchennych zmagań. Osoby wyłonione w konkursie zostaną podzielone na drużyny, które w sobotę i w niedzielę będą gotować wspólnie z gwiazdami. Jurorem oceniającym prace zespołów będzie Mateusz Gessler, a jego prawą ręką Mateusz Czekierda – kandydat do tytułu Kucharz Odkrycie Roku 2015, który będzie jednocześnie pełnił rolę prowadzącego. Na tych, którzy nie odważą się jednak do podjęcia kuchennej rękawicy czekać będą konkursy na scenie, a w nich do wygrania kuchenne gadżety.


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Krzysztof #2121338 | 83.6.*.* 26 lis 2016 18:45

  Asia Hung w Olsztynie, Galeria Aura - beznadziejne jedzenie, mięso woła o pomstę do nieba - konsystencja gumy do żucia, bez smaku. Pierwszy i ostatni raz !! Nie polecam.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Tom #2113411 | 195.136.*.* 15 lis 2016 20:45

  Kilka miesięcy temu zapowiadali McDonald's a. Wprawdzie nie lubię, ale jednak trochę słabo wygląda na tle GW

  odpowiedz na ten komentarz

 3. lucek #2112336 | 83.238.*.* 14 lis 2016 14:52

  już tych "gwiazd TVNu" nie chcą w warszafce to ściągają na prowincję żeby sie plebs nacieszył

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)