"Kobieta ma wiele twarzy". Konferencja w Olsztynie

2016-10-27 11:43:00(ost. akt: 2016-11-18 14:38:43)
"Kobieta ma wiele twarzy" to konferencja dla kobiet, która odbędzie się po raz pierwszy w Olsztynie. To spotkanie dla ponad 100 kobiet, które pragną odkrywać swoją kobiecość i być sobą.
W sobotę w olsztyńskiej Eranova odbędzie się konferencja „Kobieta ma wiele twarzy”., której pierwsza edycja odbędzie się w Eranova.

— Ta konferencja wydaje mi się szyta na miarę kobiecego serca, które kryje wiele sprzeczności. Zrodziła się z chęci pokazania kobietom, że są wyjątkowe i nie muszą się tego bać — mówi Ewa Kazimierczak, organizatorka, prezes Fundacji Każdy Ważny.

Podczas konferencji wystąpi sześć kobiet, które mają różne historie i doświadczenie. Aktorka Dominika Figurska, która ma zarazem trudną i piękną historię małżeńską. Jest także mamą piątki dzieci; Mira Jankowska dziennikarka i publicystka prowadzi świetne kobiece audycje: Beata Tokarczyk jest dyrektorem zarządzającym w Wydawcy Olsztyn i Grupie WM; Irena Neumeuler jest założycielką Status Feminae i Akademii Dziewcząt i Marta Stasieło – blogerka, instruktor CrMS, nasz ekspert od spraw kobiecych i zdrowia prokreacyjnego. Będzie też mężczyzna — Grzegorz Kordek, ekspert od psychologii płci, który potrafi w niezwykle zabawny sposób przekazać sprawy męsko–damskie.

Będzie mowa o emocjach i o tym, jak sobie z nimi radzić. Jak odkrywać swoją pasję, kobiecość i nie spychać się na boczny tor. O wyzwaniach macierzyństwa, o relacjach z mężczyznami. Dowiemy się również, jak komunikować się w sposób efektywny. Każda z kobiet znajdzie coś dla siebie, wyjdzie umocniona i zadowolona.


***