Quantcast

Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Przebudowa ulic, pływalnia czy Expo Arena? Zagłosuj i wybierz inwestycję roku!

2016-10-21 10:59:39 (ost. akt: 2016-10-22 01:28:11)

Która inwestycja zasługuje na tytuł przyjaznej rodzinom i mieszkańcom? Jeszcze tylko dziś możecie oddać głos na inwestycję w waszej miejscowości i zadecydować o tym, do kogo trafi statuetka. Głosowanie trwa i wszystko jeszcze może się zdarzyć!

Zobacz także: Statuetka dla najlepszych. Inwestycja Roku i TAK czy NIE dla władzy Statuetka dla najlepszych. Inwestycja Roku i TAK czy NIE dla władzy Już 28 października poznamy laureatów dwóch akcji "Gazety Olsztyńskiej" i „Dziennika Elbląskiego” - Inwestycja Roku i TAK czy NIE dla władzy. Uroczysta...
Wspólnie z czytelnikami doceniamy najlepsze inwestycje zrealizowane w 2015 roku. Te najciekawsze, najbardziej imponujące, które wniosły znaczący wkład w rozwój gospodarczy regionu, poszczególnych powiatów, miast, gmin. Zgłoszone przez samych mieszkańców regionu. Podczas uroczystej gali rozdamy statuetki w pięciu kategoriach: społeczna odpowiedzialność biznesu, inwestycja przyjazna środowisku, wykorzystanie środków unijnych, inwestycja w rozwój edukacji i kultury, inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom.

A w kategorii inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom o podium walczą: "Gruntowna przebudowa ulic w Nowym Mieście Lubawskim. Ulice Lipowa, Sienkiewicza, Broniewskiego, Kamionki, Działyńskich i Wyspiańskiego", "Punkt opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Bartoszycach" i "Pływalnia "Perła" w Morągu". Ale szanse na zwycięstwo mają wciąż także "Rozbudowa Expo Arena Ostróda" i "Otwarcie centrum Karuzela w Mrągowie".

Głosowanie sms-owe kończymy dziś (21 października) o godz. 23.59! To już ostatnia szansa, by dokonać zmian w rankingu, by zdecydować, do kogo trafi statuetka. Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów!


Żeby zagłosować na wybraną przez siebie inwestycję, wystarczy wysłać sms pod numer 7248 (jeśli chcemy przyznać 3 punkty) lub pod numer 73601 (jeśli chcemy przyznać 5 punktów) o treści: go.ipr.x (gdzie x oznacza numer inwestycji).

>>> Regulamin plebiscytu na Inwestycję Roku
Przypomnijmy, już 28 października poznamy laureatów dwóch akcji "Gazety Olsztyńskiej" i „Dziennika Elbląskiego” - Inwestycja Roku i TAK czy NIE dla władzy. Uroczysta gala odbędzie się o godz. 17 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. urodzony optymista #2094274 | 109.196.*.* 21 paź 2016 19:30

    znowu kolejne glosowanie smsowe. Wymyślić byle co żeby tylko ludzie pisali i płacili, a gazeta zarabiała, bo inaczej upadnie

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Abraham Arafat vel Kozak #2094162 | 176.97.*.* 21 paź 2016 17:27

    Najlepszą inwestycją, będzie wybudowanie Meczetu w miejscu Urzędu Miasta w Bartoszycach.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz