Festyn rekreacyjno-sportowy w Lidzbarku

2016-10-16 13:33:16(ost. akt: 2016-10-16 11:41:16)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK

Na osiedlu "Jeleńska" w Lidzbarku odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa dla mieszkańców.

Celem wydarzenia, obok integracji środowiska lokalnego, było jego zapoznanie z planem inwestycyjnym na tym osiedlu, które - po raz pierwszy od 39 lat - doczekało się tak szeroko zakrojonych zmian na lepsze.

Wydarzenie odbyło się na nowo powstałym skwerku przy ulicy Jeleńskiej 34, a jego elementami były: konkurencje sportowo-zręcznościowe przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku oraz poczęstunek dla uczestników (smażone kiełbaski, wyroby regionalne - w tym pyszne ciasta - a także ciepłe napoje). Wydarzenie otworzył burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek, który przystępnie przedstawił zrealizowane i przyszłe inwestycje na osiedlu.

Mimo deszczowej pogody wydarzenie cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców "Jeleńskiej" i gwarantowało kilka godzin pysznej zabawy dla uczestników w różnym wieku.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. lidzbarzak #2090917 | 185.137.*.* 17 paź 2016 21:42

    Czy ktoś rzeczywiście uważa Nas za idiotów? Chyba jednak tak. Inwestycje w termomodernizację tego Osiedla pochłonęły środki o wiele większe niż ułożona kostka brukowa, a inwestycja ta nie była 39 lat temu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz