Aktywne targi na Mazurach

2016-09-15 00:04:12(ost. akt: 2016-09-15 10:57:06)

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

W dniach 17-18 września warto wpaść do Expo Mazury w Ostródzie, gdzie odbędzie się jedna z największych imprez sportowych w regionie — Targi Vital Sport Arena.
Targi Vital Sport Arena to projekt adresowany nie tylko do profesjonalistów branży fitness, ale również wszystkich, którzy cenią aktywny styl życia. Dla fanów mocnych wrażeń zostaną zorganizowane zawody Mazury Team Challenge, a osoby, które mierzą wysoko, będą mogły wziąć udział w Maratonie Jumpingu.

Powszechnie wiadomo, że pozytywna energia zaklęta jest w tańcu, dlatego goście VSA zostaną zaproszeni na zajęcia Salsation i Zumby, natomiast miłośnicy zdrowego trybu życia będą mogli odwiedzić Arenę Zdrowia. Po raz pierwszy na Warmii i Mazurach pojawi się też Jacek Bilczyński — trener personalny gwiazd, dietetyk i stały gość programów TVN oraz TVP, który specjalnie dla uczestników targów VSA poprowadzi otwarty trening i wykład "FIT od kuchni".

Targi Vital Sport Arena to spotkanie osób, które nie boją się wyzwań, dlatego odbędą się też Zawody w Wyciskaniu Sztangi i Pokaz Kulturystyczny, który poprowadzi Paweł Smolik. To nie koniec atrakcji, właśnie w Expo Mazury na kilkuset metrach kwadratowych zaaranżowany zostanie Park Trampolin. Tutaj każdy niezależnie od wieku będzie mógł spełnić marzenie o lataniu! To doskonała odskocznia od szarej rzeczywistości, nie można jej przegapić.