Poznaj e-usługi, wygraj nagrody

2016-09-15 00:54:17 (ost. akt: 2016-09-15 08:25:16)

Autor zdjęcia: Marcin Kierul

Ruszył konkurs, którego organizatorem jest olsztyński Urząd Miasta. Zadania związane są z elektronicznymi usługami udostępnianymi przez magistrat.
Zadaniem jest jak najszybsze wykonanie zadania konkursowego, które polega na rozwiązaniu gry memo. Uczestnik zapamiętuje położenia 8 par obrazków i łączy je w odpowiadające sobie pary. Każdy może wielokrotnie wziąć udział w grze.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie "Olsztyńskie e-usługi" jest posiadanie profilu zaufanego ePUAP lub podpisu kwalifikowanego.  Założyć go można poprzez internetową stronę, później należy go osobiście potwierdzić. Można to zrobić np. w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta przy pl. Jana Pawła II 1 (wejście od ul. 1 Maja).

Konkursowa komisja wyłoni trzech zwycięzców, którzy najszybciej rozwiążą zadanie. w przypadku identycznego czasu, pod uwagę będzie brana liczba kliknięć. Informacja o wynikach zostanie opublikowana w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Do wygrania są: laptop DELL Inspiron 2w1 oraz dwa tablety Samsung Galaxy Tab S2. Konkurs potrwa do południa, 24 października. [>>> regulamin konkursu]

Obrazek w tresci

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD