Wystawili swoje produkty

2016-09-02 12:58:45(ost. akt: 2016-09-02 13:03:58)

Autor zdjęcia: Archiwum stowarzyszenie SALLA

W Morągu odbył się IV Jarmark Morąski- jednodniowa impreza o charakterze wystawienniczo – handlowym promująca produkty lokalne i regionalne.
Po raz kolejny zaprezentowali się wytwórcy wyrobów użytkowych, artystycznych naturalnych artykułów spożywczych oraz podmioty z branży turystycznej. Udział w Jarmarku to była doskonała okazja do wymiany doświadczeń, promocji swoich wyrobów i usług. Wzorem poprzednich edycji, organizatorzy zadbali o niepowtarzalną atmosferę oraz atrakcje zapewniające duże zainteresowanie wśród odwiedzających gości. Podczas Jarmarku można było zobaczyć: teatry uliczne, pokazy tradycyjnych rzemiosł oraz wybić morąską monetę. Przewidziano również wiele konkursów i atrakcji dla dzieci.


red
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Uczestnik #2061715 | 79.185.*.* 8 wrz 2016 22:52

    Na dożynkowych straganach widać było na zdjęciach wiele smakowitości, smakowite ciasta widać było na stoisku sołectwa z Bramki, na innych zaś wyroby wędliniarskie, jednym słowem do wyboru do koloru było wszystkiego. Gratuluję Sołtysom, którzy to wszystko organizowali i przygotowywali.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz