Zapraszamy na zawody konne do Pelnika

2016-08-16 13:33:58(ost. akt: 2016-08-16 14:10:39)
W niedzielę, 21 sierpnia w Pelniku (gmina Łukta) odbędą się IV Towarzyskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody, których organizatorami są: Rancho po Zosi w Pelniku, KJ Bertyn Piastowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie.
Zawody te co roku zrzeszają wielu miłośników jeździectwa oraz zwolenników wypoczynku i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Od godziny 10 zawodnicy zmagać się będą w 6-ciu konkurencjach skokowych: mini LL (wysokość przeszkód max 70 cm), LL (wysokość przeszkód max 90 cm), L (wysokość przeszkód max 100 cm), P (wysokość przeszkód max 110 cm), N (wysokość przeszkód max 120 cm) i w konkursie OPEN, walczyć będą o miejsca na podium oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Nie zabraknie również wielu atrakcji dla publiczności. Oprócz oglądania emocjonujących zmagań zawodników, publiczność będzie miała do dyspozycji stoiska gastronomiczne, piwo z nalewaka, watę cukrową, foto budkę, bezpłatną strefę SPA zapewnioną przez jednego ze sponsorów zawodów oraz stoiska z akcesoriami jeździeckimi, a dla najmłodszej części publiczności przygotowane zostaną gry i zabawy z nagrodami oraz możliwość rozpieszczania zwierząt w mini zoo.

Więcej informacji na temat wydarzenia uzyskać można kontaktując się z organizatorem – Anna Kostka – tel: 660 850 917, e-mail: ranchopozosi@gmail.com lub wyszukując wydarzenie na facebooku.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. WM-Ost #2047085 | 217.99.*.* 16 sie 2016 19:19

    Piwo z nalewaka atrakcją dla publiczności a konie boki zrywają ze śmiechu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz