Olsztyn przyjazny seniorom


2016-07-23 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-30 12:29:46)
Rada Seniorów

Rada Seniorów

Autor zdjęcia: UM Olsztyn

Rada Olsztyńskich Seniorów przyznała wyróżnienia przyjaznym seniorom miejscom w Olsztynie. Olsztyniacy mogą tam liczyć na wyjątkowe traktowanie.
Ponad trzydzieści firm, salonów i przedsiębiorstw otrzymało tytuł „Miejsca Przyjaznego Seniorom”. Warunkiem było posiadanie oferty dedykowanej seniorom zawierającej specjalne przywileje. Z inicjatywą stworzenia takiej listy wyszła Rada Olsztyńskich Seniorów. Działania nie polegały jednak tylko na zebraniu w jednym miejscu wszystkich firm, które przewidywały bonusy dla seniorów, ale także na zainicjowaniu wprowadzenia takich korzyści do oferty. - Zwracaliśmy się do różnych firm prosząc by zaoferowały specjalne przywileje dla osób starszych - opisuje  Lucjan Jędrychowski z Rady Olsztyńskich Seniorów - chcieliśmy by oferta była przede wszystkim różnorodna, teraz czekamy na kolejnych partnerów.
Była to pierwsza taka akcja. Druga edycja odbędzie się na początku przyszłego roku. Olsztyńska Rada Seniorów już teraz czeka jednak na zgłoszenia kolejnych firm i przedsiębiorców.

— Jestem dumny i po raz kolejny przekonany, że słowo „senior” oznacza energię, pomysłowość, doświadczenie i solidność — komentuje Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna.

Lista „Miejsc Przyjaznych Seniorom w Olsztynie” jest dostępna na stronie www.senior.olsztyn.eu. Na stronie można powiększyć rozmiar tekstu oraz włączyć odpowiedni kontrast.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD