Pijany spacerował z dwuletnią dziewczynką

2016-07-24 09:59:46(ost. akt: 2016-07-24 10:02:00)
Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 29-latek, zatrzymany podczas wieczornego „spaceru” po Gołdapi z dwuletnią dziewczynką. Policję zaalarmowali przechodnie, którzy zauważyli zataczającego się na chodniku mężczyznę.
Do zdarzenia doszło w piątek późnym wieczorem. Kilka minut przed godziną 23.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w centrum miasta nietrzeźwy mężczyzna zatacza się po chodniku z małym dzieckiem.

Na Placu Zwycięstwa policjanci zatrzymali chwiejącego się mężczyznę, który szedł razem z dwuletnią dziewczynką. Okazało się, że jest jej ojczymem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca miasta ponad 2 promile alkoholu.

29-latek trafił do policyjnego aresztu, a dziewczynka do szpitala dziecięcego, bo nikt z rodziny nie mógł się nią zaopiekować. Okazało się bowiem, że matka dwulatki przebywała poza miastem i nie było z nią kontaktu.

Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Nieuniknione, że mężczyzna w najbliższym czasie poniesie odpowiedzialność za sprawowanie niewłaściwej opieki nad małoletnim dzieckiem.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. !!! #2032493 | 195.205.*.* 24 lip 2016 10:17

    Patologia !!! Zabrać im dziecko !!! Jest wiele rodzin w Polsce które się zaopiekują dzieciątkiem i dadzą mu normalne życie. Matka pewnie też zachlana była.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz