Statuetki „Przyjazny Urząd" wręczono w podwarszawskiej Jabłonnie

2016-07-13 17:58:17 (ost. akt: 2016-07-14 13:28:12)
Wspólne zdjęcie uczestników uroczystości w Jabłonnie

Wspólne zdjęcie uczestników uroczystości w Jabłonnie

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik, w towarzystwie Magdaleny Rynkowskiej z sekretariatu urzędu, odebrał w Jabłonnie prestiżowe godło „Przyjazny Urząd”. Statuetki i certyfikaty trafiły również na ręce samorządowców z Lidzbarka Welskiego, Pisza i Lidzbarka Warmińskiego
Uroczystość odbyła się w podwarszawskiej Jabłonnie, w siedzibie Polskiej Akademii Nauk.

Znak Jakości „Przyjazny Urząd” wyróżnia instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z klientem. Konkurs pomaga budować nowoczesną markę wyróżnionych w nim placówek, jako placówek otwartych na potrzeby interesantów, solidnych i kompetentnych.

„Przyjazny Urząd” jest konkursem jakości, w którym dokonuje się oceny instytucji administracji publicznej i ich jednostek organizacyjnych. Służy też promocji urzędów administracji publicznej, zarówno rządowej, jak i samorządowej, które wyróżniają się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem w działaniu oraz wysokim poziomem kompetencji fachowych zatrudnionych kadr. Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości w Katowicach.

Z regionu warmińsko-mazurskiego, oprócz Urzędu Gminy Kurzętnik, certyfikaty „Przyjazny Urząd” otrzymały samorządy Miasta i Gminy Lidzbark Welski i Starostw Powiatowych w Lidzbarku Warmińskim oraz w Piszu. Ponadto specjalną Nagrodę Wzorowa Jakość wręczono Starostwu Powiatowemu w Piszu.
ul

Przedstawiciele gminy Kurzętnik odbierają certyfikat

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Panie DERESZEWSKI #2027019 | 195.136.*.* 14 lip 2016 13:00

  Lidzbarski PUP jest najbardziej nieprzyjaznym obywatelowi urzedem w naszym mieście. W Lidzbarku Warminskim w tamtejszym PUP po dzień dzisiejszy trwają protesty, następuje zajmowanie i okupacja filmowana kamerami gabinetu tej pani Romasz, której dał Pan nagrodę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 2. NML #2026786 | 77.87.*.* 14 lip 2016 07:46

  A ja gratuluję Wójtowi Kurzętnika bo na prawdę jest to SUPER GOŚCIU!!!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz

 3. rot. #2026784 | 83.9.*.* 14 lip 2016 07:44

  A ja się pytam po co w ogóle są powiaty? To żerowisko nierobów przecinających wstęgi i ciepłe posadki dla krewnych i znajomych królika. Przykład? A proszę bardzo, choćby bezrobocie w Piszu. Powiat przyjazny a bezrobocie najwyższe a Polsce. I co z tej przyjazności? I kolejny. Starosta kompromitujący się w TV Polsat stwierdzeniem, że błędy popełnione z winy urzędu są nienaprawialne. I wiele podobnych. To także przyjazność i pochylenie się nad problemem? Zadania powiatów z powodzeniem mogą przejąć gminy i to dużo mniejszym kosztem. Tym bardziej, że większość wydziałów, za wyjątkiem komunikacji, się dubluje. Dodać należy, że prawie 100% środków finansowych powiatów pochodzi z subwencji państwowych. I tylko od widzimisię przypadkowej zbieraniny radnych i równie przypadkowego zarządu zależy czy kupią nowe, służbowe auto czy wyremontują drogę. Powiaty należy zlikwidować. I tyle.

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz

 4. do piszanin #2026714 | 31.183.*.* 13 lip 2016 22:42

  a kto jest w starostwie po wyroku? bo w gminie to wiem! pisz śmiało.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 5. Piszanin #2026704 | 81.15.*.* 13 lip 2016 22:38

  W Piszu w starostwie ,,Przyjazny Urząd"? Chyba dla osób z wyrokami , którzy dalej pracują pomimo prawomocnych wyroków sądowych! Jeszcze od Nowika nagrody dostają? Nie ośmieszajcie się z takim przyznawaniem nagród. Już niedługo skończą się rządy psl i nie będzie takich kpin !

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (7)