Zgłoś swoją instytucję do konkursu "Żagle Warmii i Mazur"

2016-07-12 18:25:33 (ost. akt: 2018-09-18 22:17:07)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Wystarczy prowadzić firmę, organizację publiczną lub inną formę działalności i działać na Warmii i Mazurach od co najmniej trzech lat, by mieć szansę na wygraną w konkursie "Żagle Warmii i Mazur".
Konkurs ma wyłonić firmy, które wyróżniają się wśród innych w naszym regionie. Zgłoszenie można przesyłać w trzech kategoriach: najlepszy produkt i usługa, nagroda jakości i przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie.

Zgłaszać mogą się sami przedsiębiorcy, ale laureatów nominować mogą także organizatorzy i partnerzy wydarzenia. Zgłaszać się mogą także zdobywcy statuetek z lat poprzednich pod warunkiem, że zaprezentują inną usługę lub produkt niż nagrodzony w przeszłości.

Specyfika gospodarki Warmii i Mazur wyraża się, m.in. w tym, że dominują tu małe i średnie przedsiębiorstwa - mówi prof. Mirosław Gornowicz, przewodniczący jury konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur - między innymi dlatego niełatwo im skutecznie konkurować z potentatami rynku krajowego i międzynarodowego. Z drugiej strony szansą jest obserwowany wzrost zainteresowania klientów produktami regionalnymi.

Konkursu w kategorii „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” wyłoni najlepsze produkty i usługi z Warmii i Mazur oraz wypromuje je na rynku regionalnym, krajowym i zagranicznym.

„Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss” to kategoria konkursu która ma wypromować postawy społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą na terenie naszego województwa. Jest skierowana do firm, które mogą być przykładem dobrych praktyk oraz wzorem postępowania dla innych przedsiębiorstw.

Z kolei w kategorii „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” uhonorowane zostaną organizacje wdrażające filozofię Zarządzania przez Jakość (TQM).

Decydując o nominacjach, a następnie nagrodach bierzemy pod uwagę również znaczenie, jakie dany produkt lub usługa ma dla gospodarki regionu. Wpływ na te decyzje mają też głosy czytelników oraz słuchaczy partnerów medialnych - podkreśla prof. Mirosław Gornowicz.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji można składać do 29 lipca. Wzory wniosku zgłoszeniowego dostępne są na stronie www.warmia.mazury.pl . Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. RekD@ #2026166 | 213.184.*.* 13 lip 2016 07:36

  Jaka to miejscowość?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. bbb #2026068 | 5.172.*.* 12 lip 2016 21:50

   A na srodku ulica Widok

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. OL #2026017 | 37.248.*.* 12 lip 2016 20:34

   Ładne zdjęcie.Ulica okrągła robi wrażenie :-)

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

  GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

  Unia Europejska

  VISA MASTER CARD