Jednogłośnie za absolutorium
2016-06-30 14:45:52(ost. akt: 2016-06-30 14:49:31)
Na 18 Sesji Rady Powiatu Działdowskiego, która odbyła się w czwartek 30 czerwca, radni głosowali nad uchwałą w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu Działdowskigo absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2015.
Przed głosowaniem, wykonanie budżetu za poprzedni rok omówił starosta Marian Janicki. Zaprezentowane zestawienia liczbowe pokazały, że dochody przewyższyły wydatki. Rada jednogłośnie udzieliła absolutorium zarządowi.
— Kondycja finansowa powiatu jest bardzo dobra. Świadczą o tym zrealizowane i planowane inwestycje, których inne powiaty mogą nam pozazdrościć. Serdecznie dziękuję w imieniu całego Zarządu za docenienie naszych działań — mówił po głosowaniu Marian Janicki.
mn
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
mn
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (24) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
kkkk #2022369 | 82.160.*.* 6 lip 2016 14:52
Dziwne i niepokojące rzeczy się dzieją w Działdowie.
Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)
Grzesio mrówka na bis #2021419 | 82.160.*.* 5 lip 2016 10:35
Pochlać na wycieczkach dobra rzecz, ale lepiej to wychodzi po zakupach w Tesco z Bodkiem . A jak se zajaramy razem zioło to sie dzieje i nikt k....a nawet nie rzyga.Tera to so wakacje. Pozdrawiam całe dziadostwo.
Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz
zakaz narzekania #2021359 | 94.254.*.* 5 lip 2016 08:52
Uwaga mieszkańcy! 1 lipca obowiązuje zakaz narzekania na gburmistrza. Można go tylko chwalić za osiągnięcia i politykę pro Peselową wspierane przez lokalnych działaczy. Podpisano Jan Bombowo Atomowy.
Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz
Grzesio #2021277 | 82.160.*.* 5 lip 2016 07:02
No to czas na wakacje. Schowałem mój tornisterek i jadę na kolonie, bo po ostatniej wywiadówce sesyjnej dostałem świadectwo absolutoryjne z czerwonym paseczkiem. Ale trzech radnych obniżyło mi średnią, trochę przez to płakałem bo jak rodzice pójda na wywiadówke to mi rowerku nie kupią. Ale co tam teraz wakacje... zieleń , zioła, trawa .... wakacje. Jak się nowy rok szkolny zacznie znów będę kity radnym wciskał. Toć wzorowy ze mnie druh i nie na próżno gospodarzem klasy mnie wybrano. Promocję do następnej klasy mam więc wszystko i wszystkich też w dupie mam.
Ocena komentarza: warty uwagi (19) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)
Zbyszek #2021195 | 94.254.*.* 4 lip 2016 22:06
Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Miałeś szansę ale nie posłuchałeś teraz jęczysz. Szklaneczka nie jest zawsze do połowy pusta. Wypij co masz i nie marudź.