Festyn na Kolonii Warszawskiej

2016-06-27 13:36:40(ost. akt: 2016-06-27 13:41:30)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W okolicy toru rolkowego na Kolonii Warszawskiej w sobotę, 25 czerwca odbył się XII Osiedlowy Festyn Rodzinny. Na mieszkańców czekało wile atrakcji.
Organizatorzy festynu - Zarząd Osiedla: przewodniczący Tomasz Orłowski, wiceprzewodniczący Mariusz Mielcarz oraz członkowie Krzysztof Kowalewski, Marzena Rydel i Mariusz Lipka przygotowali wiele atrakcji, tj. Park Rozrywki czy przejażdżki bryczką. Nie zabrakło oczywiście występów artystycznych. Na scenie zaprezentowały się młode talenty: Wiktoria Brzezińska, Jan Paczkowski, Mateusz Lewandowski oraz morąscy harcerze. Gwiazdą wieczoru był zespół Szafa Gra. W czasie ich występu odbył się bardzo efektowny taniec z ogniem, którego wykonawcami byli młodzi ludzie z Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej „UL”.
źródło: organizatorzy


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. obserwator #2017742 | 95.160.*.* 28 cze 2016 11:57

    A co tam robił Winnicki? ani to morążanin, ani mieszkaniec kolonii. Ale trzeba się było wystawić Woronce do zdjęcia żeby był lans. Jest parcie na szkło. Wart jeden drugiego.

    odpowiedz na ten komentarz