Trampkarze MLKS Znicz Biała Piska mistrzami województwa!

2016-06-23 14:40:57(ost. akt: 2016-06-23 14:50:20)
Podopieczni trenera Rafała Żbikowskiego po rozegraniu eliminacji rejonowych oraz finału wojewódzkiego zostali mistrzami WMZ LZS turnieju "Piłkarska Kadra Czeka".
Finał odbył się wczoraj (22 czerwca) w Janowcu Kościelnym.

- Nasi zawodnicy w pierwszym meczu finałowym ograli drużynę z Lubawy 3:1 i w meczu o mistrzostwo pokonali gospodarzy turnieju Janowiec Kościelny 1:0. Lubawa dzięki zwycięstwu nad gospodarzami zajęła 2. miejsce, a zawodnicy z Janowca Kościelnego zajęli 3. miejsce - mówi Rafał Żbikowski.

W nagrodę młodzi zawodnicy Znicza zagrają w finałach Krajowych LZS w dalekich Słubicach w dniach 8-14.08.

Skład drużyny: Węglarz Kacper, Tyszka Roman, Radkiewicz Daniel, Ruszczyk Kacper, Milewski, Kacper, Wiśniewski Dawid, Potaś Martyn, Zgliczyński Dajan, Mielnicki Patryk, Wysocki Miłosz, Konopka Michał, Kowalczuk Eryk, Chodnicki Damian, Wesołowski Sebastian, Cybula Michał, Poniatowski Dawid.

Trener: Żbikowski Rafał
Opiekun drużyny: Suchwałko Krzysztof
Kierownik drużyny: Klimaszewski Wiesław

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.