Zabrał pijanemu kierowcy kluczyki i wezwał policję

2016-06-20 08:58:29 (ost. akt: 2016-06-20 09:49:33)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Czujność i właściwa reakcja jednego z mieszkańców uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Mężczyzna odebrał kluczyki 48-latkowi i wezwał na miejsce policjantów. Chwilę później funkcjonariusze potwierdzili przypuszczenia obywatela. Kierowca miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i jak wynika z policyjnych ustaleń – nie ma uprawnień, gdyż utracił je za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości.
Wczoraj (19 czerwca) po godz.13:00 policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców próbuje zatrzymać pijanego kierowcę. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy. Policjanci, którzy interweniowali ustalili, że nietrzeźwy 48-latek jeździł swoim fiatem w Płoskini. Obywatel widząc to, postanowił uniemożliwić mu dalszą podróż. W tym celu zabrał pijanemu kierowcy kluczyki od auta, a następnie przytrzymał go do przyjazdu patrolu. Policyjne badanie wykazało, że 48-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Co więcej, mężczyzna stracił już uprawnienia za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości. Teraz po raz kolejny odpowie przed sądem.

Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony tych osób, które widzą, jak za kierownicę wsiada pijany uczestnik ruchu powoduje, że niebezpieczni na naszych drogach czują się bezkarni i wciąż stanowią olbrzymie zagrożenie dla innych. Policjanci apelują, aby nikt nie pozostawał obojętny, chodzi przecież o ludzkie życie...Zadzwoń pod nr tel 997 lub 112, a funkcjonariusze sprawdzą każdy taki sygnał.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ONA #2024876 | 31.0.*.* 11 lip 2016 00:04

    Dobrze, że są jeszcze odważni ludzie którzy potrafią zerwać zmowę milczenia i właściwie zareagować. Być może uratował czyjeś zdrowie i życie.Może nawet ocalił nietrzeźwego. Szacun.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Forfiter #2013846 | 88.220.*.* 20 cze 2016 21:47

    Bardzo dobre zachowanie . Popieram .

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz