Gazetowy Klub Dawców Krwi. Aby nikomu jej nie zabrakło!

2016-06-13 12:26:52 (ost. akt: 2016-07-08 12:13:18)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Startujemy z VI edycją Gazetowego Klubu Dawców Krwi! Jako pierwsi dadzą się ukłuć muzycy z zespołu Łydka Grubasa. Z kolei już jutro, w Światowy Dzień Krwiodawcy, krew odda Ewa Cichocka. Nie zwlekaj, dołącz do nas i też daj się ukłuć!
Jako pierwsi już dziś krew oddadzą muzycy z zespołu Łydka Grubasa. Jeśli chcesz ukłuć się razem z nimi, wystarczy, że przyjdziesz do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Każdy, kto odda krew 14 czerwca, może liczyć na jeszcze więcej, a to za sprawą atrakcji przygotowanych z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy. Krwiodawcy tego dnia otrzymają upominki i obejrzą pokaz makijażu. Poza tym będą mogli wykonać kompleks badań na miejscu: pierwsze 20 osób będzie mogło zrobić morfologię krwi, pierwsze 5 bezpłatne oznaczenie grupy krwi z wydaniem Krewkarty.


Choć Gazetowy Klub Dawców Krwi wspiera wielu ambasadorów i wieloletnich klubowiczów, to wciąż poszukujemy osób, które jako nasi ambasadorzy wsparłyby RCKiK[/b ]w trudnym, letnim okresie. Znasz kogoś, kto pociągnąłby za sobą dużą grupę dawców? A może sam jesteś w stanie taką zorganizować? Jeśli tak, skontaktuj się z nami pod numerem tel. [b]89 539 76 49.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tekla #2010469 | 5.172.*.* 14 cze 2016 08:12

  ..myślę, że wspaniale byłoby gdyby śladem innego miasta w Polsce honorowi krwiodawcy jeździli komunikacją miejską za darmo. Taki gest włodarzy miasta dla wspaniałych ludzi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Honorowy dawca krwi #2010010 | 88.156.*.* 13 cze 2016 14:16

   Witam czytelników. Jeśli zainteresował Państwa ten komunikat to bardzo miło. Jak podałem jestem honorowy. Kiedyś nie oddawałem krwi a jak miałem badanie to mdlałem. Jestem ofiarą wypadku której ludzie pomogli i ja postanowiłem też pomagać. Pomimo lęku, powiedziałem sobie ja też muszę pomagać. Wierzcie mi Państwo nasza krew dla wielu jest życiem. Ja dziś bym był w Hospicjum gdyby nie pomoc ludzi którzy mi pomogli. Ich pomoc nie była finansowa. Wspaniale się człowiek czuje kiedy odda krew i wie że dzięki niej ktoś wstanie i będzie się cieszył z życia. Ono jest najważniejsze.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz