Dzieci cieszą się nowym placem zabaw

2016-05-31 11:00:31(ost. akt: 2016-05-31 11:25:27)
„Co to za data? Co to za dzień?”- to słowa piosenki, którą zaprezentowały przedszkolaki podczas wielkiego świętowania w Przedszkolu w Pasymiu. Mowa o dacie 24 maja, która zapisze się w pamięci dzieci, rodziców i personelu przedszkola jako otwarcie placu zabaw.
Wspólnie z dziećmi, rodzicami i pracownikami świętowali także zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Pasym - P. Cezary Łachmański, Wicestarosta szczycieński - P. Marcin Nowociński , ks. Józef Grażul, ks. Maciej Bartnikowski, przedstawiciele Rady Miasta, Rady Rodziców oraz firmy NOVUM.
Wspólnie z burmistrzem Cezarym Łachmańskim dzieci przecięły symboliczną wstęgę.
Nowo powstały plac zabaw będzie dostępny również dla mieszkańców miasta.

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym dały pokaz swoich umiejętności tanecznych, wokalnych oraz aktorskich. Poza wzruszającym programem artystycznym maluchy i starszaki przygotowały dla rodziców własnoręcznie wykonane upominki. W ten sposób podziękowały za trud wychowania oraz okazały swoją miłość i szacunek.

Następną częścią uroczystości było wspólne biesiadowanie przy suto zastawionym stole.
Wszystkim smakowały grillowane kiełbaski oraz przygotowane przez rodziców słodkie wypieki. Miło płynął czas przy zabawach tanecznych oraz szaleństwach na placu zabaw.Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mama #2573218 | 37.47.*.* 5 wrz 2018 19:53

    Szkoda tylko, że szanowny Pan Burmistrz nie pomyślał o bezpieczeństwie tych dzieci i maluchy w każdej chwili mogą wybiec na ulicę. Otwarty plac zabaw przy przedszkolu to skrajna nieodpowiedzialnosc.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz