12 rodzinnych pikników w Gminie Ełk

2016-04-29 07:52:38 (ost. akt: 2016-04-29 07:55:01)

Autor zdjęcia: PhotoXpress.com

Nie masz pomysłu, jak spędzić długi, majowy weekend? Mieszkańcy Gminy Ełk nie będą mieli czasu na nudę. Już 3 Maja w 12 miejscowościach na terenie Gminy Ełk odbędą się pikniki rodzinne, zorganizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę”. Organizatorzy: Gmina Ełk, Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach i filia Centrum Kultury Gminy Ełk w Nowej Wsi Ełckiej, zadbali o moc atrakcji.
– Zapraszamy mieszkańców, ale także i turystów, którzy w pierwszy majowy weekend odwiedzą naszą gminę, na pikniki, które odbędą się aż w 12 miejscowościach jednocześnie – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – To będzie świetna okazja, by spędzić wspólnie czas z najbliższymi. Zadbaliśmy o to, by dla każdego, bez względu na wiek, w programie imprez znalazło się coś interesującego.

Imprezy odbędą się w: Chojniaku (boisko), Woszczelach (plac przy świetlicy), Rożyńsku (plac przy świetlicy), Ruskiej Wsi (boisko), Mostołtach (boisko), Siedliskach (plac przy świetlicy), Kałęczynach (plac przy świetlicy), Baranach (plac przy świetlicy), Mołdziach (plac przy świetlicy), Ledze (plac przy świetlicy), Stradunach (sala widowiskowa) i Nowej Wsi Ełckiej (plac przy filii CKGE).

Pikniki we wszystkich miejscowościach, oprócz Stradun, rozpoczną się o godz. 14. W Stradunach początek o godz. 16. Imprezy potrwają natomiast do godz. 19. W programie m.in.: konkursy dla dzieci i ich rodzin z nagrodami, malowanie twarzy dla najmłodszych, zabawy prowadzone przez animatorów.

– Oczywiście z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, zorganizowany zostanie także przez Bibliotekę Publiczną Gminy Ełk w Nowej Wsi Ełckiej, konkurs wiedzy o fladze Polski i Konstytucji 3 Maja – dodaje Tomasz Osewski. – Pytania dostosowane będą do wieku uczestników. Oczywiście dla najlepszych zostaną wręczone nagrody. Serdecznie zapraszam.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wieśniak #1987198 | 83.24.*.* 5 maj 2016 14:45

    A w Mrozach pikniku nie było...... zapamiętamy.

    odpowiedz na ten komentarz