Kolejna okazja, żeby wygrać samochód lub tablet

2016-04-18 17:10:00 (ost. akt: 2016-04-18 15:59:15)

Autor zdjęcia: mat. prasowe Ministerstwa Finansów

W poniedziałek (18.04) następne losowanie w Narodowej Loterii Paragonowej. Do wygrania opel astra, iPad Air 2+ i opel insignia. Losowanie można oglądać na stronie internetowej loterii lub na antenie TVP 3.
Od 1 października trwa w naszym kraju Narodowa Loteria Paragonowa. Ma zachęcać do wydawania i brania paragonów fiskalnych. Wszyscy, którzy na specjalnej stronie internetowej zarejestrują dowód zakupu za minimum 10 zł, wezmą udział w losowaniu cennych nagród. Wśród nich znalazły się nowoczesne laptopy i tablety, a raz w miesiącu można wylosować samochód opel astra, a raz na kwartał – opel insignia.


Loteria ma przekonać Polaków, że codzienne wydawanie i branie prawidłowych paragonów fiskalnych podczas zakupów, w restauracji, barze czy u fryzjera ma znaczenie nie tylko przy dochodzeniu praw przez klientów w sytuacjach problemowych, ale także pomaga walczyć z szarą strefą.

Uczciwym przedsiębiorcom dużo trudniej jest konkurować na rynku z tymi, którzy nie płacą podatków lub płacą ich część. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na niższe ceny za te same towary lub usługi i zwiększać swoją konkurencyjność.

Losowanie opla astry, iPada Air 2+ i opla insignii już dzisiaj (18.04) o godzinie 21 na antenie TVP 3 i na stronie internetowej loterii >>> LOSOWANIE

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD