Straciła panowanie nad autem i uderzyła w przydrożne drzewo. Pasażer w szpitalu

2016-04-11 09:24:56 (ost. akt: 2016-04-11 09:28:30)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W sobotę (9 kwietnia) około godz. 15:00 braniewscy strażacy otrzymali informacje o zdarzeniu drogowym w pobliżu Strubna (gm. Płoskinia). Kobieta kierująca nissanem straciła panowanie nad pojazdem, który zjechał na przeciwny pas drogi uderzając w przydrożne drzewo.
Uszkodzony pojazd zatrzymał się na poboczu. Autem podróżowały dwie osoby. Pasażer samochodu został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Na miejscu zdarzenia obecni byli strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażacy-ochotnicy z OSP Płoskinia oraz funkcjonariusze policji. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo.

st. kpt. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewiePochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

 

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wyt #1974880 | 37.47.*.* 13 kwi 2016 08:07

    Trzeba nasadzić więcej drzew. Najlepiej na środku jedni. Do tego należało by zatrudnić na etatach państwowych 7 tysięcy ekologów i postawić przy każdym drzewie po dwóch.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz