Janowiec Kościelny liderem pozyskanych środków z PROW

2016-04-11 07:00:00(ost. akt: 2016-04-07 12:40:20)
Ryszard Cecot przekazał podziękowania na ręce wójt Bożeny Grochala

Ryszard Cecot przekazał podziękowania na ręce wójt Bożeny Grochala

Autor zdjęcia: UG Janowiec Kościelny

30 marca w sesji rady gminy uczestniczył zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Ryszard Cecot, który w imieniu Marszałka przekazał na ręce wójt podziękowanie dla Gminy Janowiec Kościelny za zaangażowanie w pozyskiwanie środków finansowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Jest to podziękowanie dla wójta, radnych, sołtysów, mieszkańców i wszystkich pracowników samorządowych jednostek, którzy mają w tym największy udział. — Gmina Janowiec Kościelny jest liderem w naszym województwie pod względem liczby złożonych wniosków i pozyskanych środków— mówił Ryszard Cecot.

W formie multimedialnej zaprezentował najważniejsze zadania zrealizowane przez gminę Janowiec Kościelny i województwo. Wyświetlono również prezentację informująca o Nowej Perspektywie Finansowej na lata 2014-2020 w ramach PROW.

Na podstawowe usługi i odnowę wsi dla naszego województwa przewidziano kwotę 42 185 570 EURO.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AntyDanuta #1979787 | 212.244.*.* 21 kwi 2016 14:59

    Czy to ty, Danusiu? Frustracja cię zżera?

    odpowiedz na ten komentarz

  2. prawda jest nieco inna #1973683 | 78.11.*.* 11 kwi 2016 09:44

    Aby nie było tak wspaniale i Pani Wójt nie spoczęła na laurach, pragne przypomnieć, że czas zobowiązań kampanijnych powoli się powinien konczyc i pora zająć się obiektywnymi inwestycjami, które od wielu wielu lat sa konieczne. Niestety daleko w zapomnieniu Rady Gminy jak i samej Pani Wójt sa obszary, które nie miały zbyt wielkiego wpływu na wprzebieg wyborów. Przypominam, ze gmina to nie tylko Pani wyborcy, ale wszyscy mieszkancy i warto stosować w tym przypadku wiedzę, jaką dał wszystkim socjolog Max Weber.

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)