Zmiana organizacji ruchu w centrum Działdowa
2016-04-07 10:38:46(ost. akt: 2016-04-07 10:43:45)
Od 30 marca została wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Średniej (równoległa do Pl. Mickiewicza, w pobliżu kościoła pw. Krzyża Świętego).
Zmiana polega na na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od ul. Poprzecznej w kierunku Placu Biedrawy oraz zakazu postoju pojazdów ponad 15 minut na odcinku od ul. Poprzecznej do skrzyżowania z ul. Mazurską.
Władze miasta zwracają się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy tymi drogami i zwrócenie uwagi na wprowadzone nowe oznakowanie pionowe.
Władze miasta zwracają się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy tymi drogami i zwrócenie uwagi na wprowadzone nowe oznakowanie pionowe.
oprac.mcz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
działdowiak #1971138 | 31.61.*.* 7 kwi 2016 21:44
Na zdjęciach jest pokazana ulica średnia a nie poprzeczna,dobrze że ona już jest jednokierunkowa,a poprzeczna jest cały czas jednokierunkową,pewno jakiś idiota pisał ten artykuł co nie ma pojęcia i pamięci do nazw ulic
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz
zxcv #1970668 | 83.9.*.* 7 kwi 2016 12:32
Super decyzja, jeszcze proponuje ulice Boya Zeleńskiego tez zrobić jednokierunkowa
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz
Matusz Kosek z Działdowa #1970632 | 95.160.*.* 7 kwi 2016 12:12
Witam, dlaczego organizacja ruchu w Działdowie jest chora? Pełno jednokierunkowych uliczek, żeby przejechać od tesco do hurtownii ktora znajduje sie 20 m dalej, trzeba zrobic grubo ponad kilometr. Wszędzie pełno jest małych krętych ulic które prowadzą Bóg wie gdzie, ciężko jest gdziekolwiek dojechać, cały układ rynku przyprawia mnie o ból głowy, nie ma gdzie przyjarać jointa. Legalizacja tu i teraz, precz niewolnikom babilonu.
odpowiedz na ten komentarz