Gazeta na piątek i sobotę: Reportaże, najciekawsze opowieści mieszkańców i gwiazdy ekranu

2016-03-24 20:21:24(ost. akt: 2016-03-24 20:22:32)

Autor zdjęcia: mat. arch. GO/PB

Reportaże, najciekawsze opowieści mieszkańców naszego regionu, listy czytelników — w piątek (25.03) w "Gazecie Olsztyńskiej" historia Krystiana, który święta spędzi w szpitalu. W sobotę (26.03) wydanie magazynowe, czyli rozmowy z gwiazdami małego i dużego ekranu, z mistrzami pióra i wybitnymi muzykami.
Aktorka Joanna Żółkowska, znana z telenoweli "Klan", zdradzi, co sądzi o współczesnym świecie. Piosenkarka Anna Szarmach opowie o najnowszej płycie. Co jeszcze znajdzie się w dwóch najbliższych wydaniach "Gazety Olsztyńskiej"?

Szukaj nas w dobrych punktach sprzedaży lub na stronie >>> KupGazetę.pl


PIĄTEK: Krystian na święta ze szpitala nie wyjdzie...

Czas mijał, leki nie działały, plecy bolały dalej. Krystian chciał grać w swoją ukochaną piłkę, pomagać innym, ale nie mógł.

Nie mógł nawet wstać z łóżka. Krystian nie wyjdzie ze szpitala na Święta Wielkanocne. Leży, jest w trakcie kuracji, ale marzy o przyszłości.


SOBOTA: Rozmowa z aktorką Joanną Żółkowską

"Nadeszły takie czasy, że zaczęłam wątpić, czy ciekawe jest to, co robię. Dzisiaj nie są ciekawe rzeczy natury wyższej. Dzisiaj ciekawa jest wyłącznie plotka, która jest podstawową potrzebą człowieka. I dzięki niej można więcej sprzedawać i więcej zarabiać."