Dzień Kobiet w Stradunach

2016-03-14 08:32:30 (ost. akt: 2016-03-14 15:39:43)

Autor zdjęcia: Izabela Worm

8 marca w Centrum Kultury Gminy Ełk z/s w Stradunach odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet pt. „AKTYWNA I ZDROWA KOBIETA”.
Panie z firmy kosmetycznej opowiedziały jak należy dbać o usta oraz wykonywały makijaże. Swoją obecnością umiliła nam czas również Pani Małgorzata Pietrzak-Brzoznowska z Mazurskiego Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej z Ełku głosząc wykład na temat zdrowego stylu życia oraz badała analizę składu ciała.

Pani Elżbieta Plak poprowadziła Zumbę a następnie Pani Ewa Daniszewska opowiedziała o Stowarzyszeniu „Sportowe Pasje” ze Stradun. Na koniec tego pięknego dnia wystąpiła Patrycja Januszkiewcz wraz z zespołem Skansen Band, którzy wprowadzili w jeszcze bardziej bajeczny nastrój.

Przez całą imprezę można było kosztować wyborne kawy i herbaty z całego świata. Paniom zostały wręczone piękne żółte tulipany. Wtorkowe popołudnie upłynęło wszystkim w miłej pełnej uśmiechu i radości atmosferze.
Izabela Worm


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna