Konkurs na najpiękniejszą palmę Poboża

2016-02-25 08:00:00(ost. akt: 2016-02-25 08:11:08)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie muszą do 15 marca złożyć deklarację uczestnictwa w sekretariacie gminy w Janowcu Kościelnym.
Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: palmy indywidualne wykonane przez dzieci, palmy indywidualne wykonane przez młodzież i dorosłych oraz palmy zespołowe wykonane przez reprezentacje sołectw, zakłady pracy, szkoły.

Prezentacja palm odbędzie się 20 marca o godzinie 10.00 podczas Niedzieli Palmowej w kościele w Janowcu Kościelnym.

Oceny palm dokona jury, które będzie brało pod uwagę: wierność tradycji, wartość artystyczną i estetyczną, jakość wykonania ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania naturalnych i własnoręcznie wykonanych ozdobień.

Wyniki zostaną ogłoszone w Niedzielę Miłosierdzia Bożego 3 kwietnia o godzinie 10.00. Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody.

Organizatorami konkursu są: Parafia w Janowcu Kościelnym, Samorządowy Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Środowiskowy Dom Samopomocy „Poboże” oraz gmina Janowiec Kościelny.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czytelnik #1942738 | 178.36.*.* 29 lut 2016 13:43

    Ciekawe czemu nie ma w organizatorach GOK-u. Przecież to GOK organizował a nie Parafia

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz