Studniówki 2016 - zobacz zdjęcia

2016-02-18 10:00:00(ost. akt: 2016-02-18 15:49:16)

Autor zdjęcia: Florrencja fotografia Aneta Zimoląg

Uczniowie klas maturalnych już za sobą mają studniówkowe bale.
Oto relacja jaką otrzymaliśmy z II LO w Giżycku:

Licealiści z II LO w Giżycku bawili się 23 stycznia w ośrodku Gwarek w Pięknej Górze. Taneczny korowód w oszałamiających kreacjach prowadzili Ola Maciejewicz i Paweł Grochocki z klasy III d. W części oficjalnej głos zabrali: zastępca dyrektora pani Alicja Złotorzyńska, pan starosta Wacław Strażewicz i przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Sobolewski, życząc abiturientom 100 proc. zdania egzaminu dojrzałości i fantastycznej zabawy do rana.

Prowadzący uroczystość uczniowie: Dominika Szafnik oraz Marek Leszczyński serdecznie powitali wszystkich zgromadzonych na sali, w ciepłych słowach podziękowali dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, rodzicom za trud włożony w wychowanie, przygotowanie do najważniejszego egzaminu w ich życiu, jaki będą zdawać w maju. Wyrazem wdzięczności były wiązanki pięknych kwiatów wręczone wychowawcom: pani Annie Dec-Kuś, pani Annie Kowalewskiej, pani Barbarze Tarasiewicz, panu Adamowi Ingielewiczowi.

Szampańska zabawa przeplatana krótkim programem artystycznym, wspólnymi tańcami, życzeniami dla wychowawców trwała do rana. Ta roztańczona na pewno noc na długo pozostanie w pamięci maturzystów a wspaniałe zdjęcia będą cudownym wspomnieniem wspólnie spędzonych chwil.


Równie wspaniałe studniówki mieli uczniowie innych szkół. Zobaczcie zdjęcia.
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna