Szukamy właściciela tej 3-letniej suczki

2016-02-09 11:00:04 (ost. akt: 2016-02-09 14:37:33)
Kolejny bezpański psiak z gminy Kurzętnik

Kolejny bezpański psiak z gminy Kurzętnik

Autor zdjęcia: D.U.

Szukamy właściciela, albo nowego domu dla suczki ze zdjęcia. Nasza Czytelniczka znalazła ją w miniony poniedziałek przy oczyszczalni ścieków w Kurzętniku.
Pies ma około 3 lat. Jak mówi nasza Czytelniczka, nie miała serca, by zostawić suczkę pod oczyszczalnią, tym bardziej, że mała jest w ciąży.

— Mam nadzieję, że jest psiakiem kogoś z Kurzętnika i właściciel się znajdzie. Weterynarz mówi, że lada dzień się oszczeni, więc nie mogłam zostawić jej na drodze — napisała Czytelniczka.

Ponownie pomagamy w znalezieniu domu dla psiaka. Jeśli ktoś wie, do kogo on należy, bądź chciałby mu stworzyć nowy dom, proszony jest o kontakt na nr. 507 848 921. Odbiór psa jest bezpłatny!

kajoo

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ZWIERZOLUB #1928194 | 217.99.*.* 9 lut 2016 12:04

    W końcu i w Kurzętniku coś drgnęło w sprawie porzuconych zwierząt. Polacy! Żyjemy w XXI w. w środku cywilizowanej Europy i ciągle w nas tak mało współczucia i miłosierdzia dla zwierząt. Wielkość człowieka poznaje się jego stosunku do zwierząt. Tymczasem Trybunał Praw Zwierząt zaliczył Polskę do grupy 12 państw traktujących zwierzęta w sposób niegodny człowieka. To niestety świadczy o naszym prymitywnym podejściu do istoty życia na Ziemi. Zwierzęta mają takie samo prawo do życia i wolności od cierpienia jak ludzie, a nawet powiedziałabym większe, ponieważ ewolucyjnie dłużej istnieją na Ziemi niż my. Dla psa nie ma znaczenia czy jesteś bogaty czy biedny, mądry czy głupi, on tylko chce mieć w tobie człowieku przyjaciela. Wierności i przebaczenia powinieneś uczyć się od psa. Znany pisarz Mark Twain powiedział,, Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz,że zacznie mu się dobrze powodzić- nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem i człowiekiem". I dlatego właśnie ja wolę pomagać psom niż ludziom. I bardzo się cieszę,że w takim małym Kurzętniku Anioły zeszły na ziemię i pomagają naszym braciom mniejszym, o których tak pięknie mówił Św. Franciszek. Przeczytaj cały tekst: Stwórz Lordowi, 3-miesięcznej suczce i psiakowi z Sugajenka kochający dom - Kurzętnik http://kurzetnik.wm.pl/333228,Stworz-Lor dowi-3-miesiecznej-suczce-i-psiakowi-z-S ugajenka-kochajacy-dom.html#ixzz3zfSTd3a V

    odpowiedz na ten komentarz