Pierwsza wigilia w nowo dodanym Klubie Seniora

2015-12-31 11:22:51(ost. akt: 2015-12-31 11:32:13)

Autor zdjęcia: UMiG Lidzbark

W budynku byłej gazowni przy ul. Działdowskiej w Lidzbarku odbyło się spotkanie wigilijne członków Parafialnego Klubu Seniora.
Zebranych gości powitał ks. Robert Fabian, dyrektor Działdowskiego Centrum Caritas. Głos zabrali również zaproszeni goście wśród których znaleźli się m. in. burmistrz Maciej Sitarek, księża proboszczowie lidzbarskich parafii oraz dyrektor PCPR w Działdowie Tadeusz Modzelewski, życząc zebranym przyjemnych chwil spędzonych w wyremontowanym budynku klubu oraz wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt.

Burmistrz Maciej Sitarek składając życzenia świąteczne podziękował wszystkim seniorom za wieloletnią pracę dla Lidzbarka, a także powiedział, że adaptowany budynek oraz nowoutworzona jednostka organizacyjna „Senior - WIGOR” jest wyrazem wdzięczności za tę pracę.

– Przez wiele lat, a często całe życie zawodowe pracowaliście dla Lidzbarka. Teraz nasze miasto zrobiło coś dla was – powiedział burmistrz Lidzbarka.

Po wspólnej wigilii Maciej Sitarek wraz z zaproszonymi gośćmi dokonał symbolicznego otwarcia windy, która jest nowym elementem budynku i która z pewnością ułatwi poruszanie się po budynku członkom klubu Senior-WIGOR.

UMiG Lidzbark


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wyjaśnij to burmistrzu... #1897726 | 82.160.*.* 4 sty 2016 12:04

    Dlaczego w miejscowym urzędzie gminy zatrudniane są osoby z takich miejscowości jak wielki łęck czy skurpie a mieszkańcy gminy Lidzbark szukają pracy po świecie? Wystarczy spojrzeć w wyniki naborów w bip... A miało być normalnie!!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)