Był agresywny, więc odizolowali go od rodziny

2015-12-25 10:45:35(ost. akt: 2015-12-25 10:47:46)
Większość ofiar przemocy to kobiety

Większość ofiar przemocy to kobiety

Autor zdjęcia: fot. ae

Zarzutem znęcania się nad partnerką i jej synem zakończyła się interwencja policjantów w jednym z domów na terenie gminy Dąbrówno. Funkcjonariusze ustalili, że 37-latek stosował przemoc wobec kobiety i dziecka od ponad 3 lat.
Policjantów zawiadomiła kobieta, której partner po raz kolejny urządził domową awanturę. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna często przejawia agresywne zachowania, podczas których szarpie kobietę, wyzywa i wygania ją wraz z synem z domu. Okazało się, że mężczyzna zachowuje się w ten sposób, kiedy znajduje sie pod działaniem alkoholu, co niestety bardzo często mu się zdarza. Funkcjonariusze ustalili, że 37-latek od 3 lat znęca sie nad kobietą i jej dzieckiem. Mężczyzna został zatrzymany u trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze przedstawili mu zarzut, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Teraz 37-latek będzie w ramach dozoru policyjnego stawiał się raz w tygodniu w ostródzkiej komendzie policji. Podejrzany nie może również przebywać we wspólnym mieszkaniu, ani kontaktować się z pokrzywdzonymi. W przeciwnym razie może trafić do aresztu.

Za popełniony czyn 37-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xxx #1890682 | 88.156.*.* 26 gru 2015 23:38

    Frajer jebany. Takich od razu zamykać i 3 razy w tygodniu konkretny wpierdol

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz