Choinki i sianko od Gazety Olsztyńskiej! Sprawdź gdzie będziemy

2015-12-20 08:30:00 (ost. akt: 2015-12-19 15:06:36)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

W święta w naszych domach nie zabraknie opłatka, rodzinnych spotkań, świątecznych pyszności na stole, talerza dla niespodziewanego gościa, wspólnego kolędowania i pasterki. A od nas dostaniecie choinkę i sianko!
Zastanawiacie się, jaką i gdzie kupić choinkę, a także skąd weźmiecie sianko pod wigilijny obrus?

Podpowiadamy, świeże drzewka, a także pachnące źdźbła pod obrus wręczymy wam w poniedziałek i we wtorek w kilku miejscach Olsztyna.

W poniedziałek rozdamy choinki. O godz. 13 pojawimy się na Starym Mieście przed Delikatesami Dwójka naprzeciwko Wysokiej Bramy. Żeby w prezencie otrzymać świeże drzewko, trzeba spełnić dwa warunki: zrobić w markecie zakupy na kwotę minimum 100 zł i dodatkowo kupić tam poniedziałkowe wydanie „Gazety Olsztyńskiej”.

O godz. 14 z choinkami pojawimy się na olsztyńskich Jarotach. Naszym czytelnikom będziemy je wręczać na parkingu przed Intermarche przy ul. Dorantta 20. Trzeba spełnić takie same warunki, czyli zrobić tam zakupy za minimum 100 zł i dodatkowo kupić tam „Gazetę Olsztyńską”. Klienci otrzymają drobne upominki od Intermarche.

Pachnące choinki, które w poniedziałek trafią do naszych czytelników, pochodzą z warmińskich lasów Nadleśnictwa Kudypy. Uwaga, liczba choinek jest ograniczona!

A już we wtorek w godz. 14-18 świąteczne upominki będą czekały w Carrefour przy ul. Krasickiego 1B. Tym razem każdy, kto kupi wtorkowe wydanie Gazety w markecie i okaże paragon, za kasami otrzyma od naszych hostess świąteczne sianko pod wigilijny obrus. To nie koniec, ponieważ Carrefour również przygotował dla swoich klientów słodkie niespodzianki, które będą rozdawane razem z siankiem.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD