KARIERA W GRUPIE WM - DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY!

2015-12-10 09:06:48(ost. akt: 2015-12-17 09:08:31)
Dzięki prężnemu i aktywnemu zespołowi profesjonalistów, GRUPA WM, wydawca m.in. "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego", lokalnych tygodników i ponad 170 serwisów internetowych, zdobył pozycję lidera informacji w woj. warmińsko-mazurskim. Nie spoczywamy na laurach - rozwijamy się!


Najważniejszym elementem każdej organizacji są ludzie. Dlatego GRUPA WM rozwijając się, poszukuje nieustannie nowych kandydatów do pracy.

Jeśli uważasz, że Twoje umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie mogą wnieść nową wartość w nowoczesną Grupę Medialną, wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Najlepiej, jeśli zrobisz to drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres:


lub skorzystasz z tradycyjnej drogi, wysyłając swoje zgłoszenie na adres:

GRUPA WM Spółka z o.o.
10-364 Olsztyn,
ul. Tracka 5
z dopiskiem "CV"


Jeśli uważasz, że spełniasz nasze wymagania, nie boisz się ciężkiej pracy i nowych wyzwań - aplikuj na wybrane stanowisko!


...ale zawsze poszukujemy kandydatów na dobrych handlowców:

Jeżeli jesteś skutecznym handlowcem, potrafisz prowadzić negocjacje z klientami i chcesz mieć realny wpływ na swoje zarobki - wyślij do nas swoje CV!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska...:


W każdym przypadku prosimy, aby w dokumentach zawrzeć formułę:
„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA WM Spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Tracka 5, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883 z póź.zm.”


DOŁĄCZ DO NAS!


Obrazek w tresci


grafika: sxc.hu
foto: Grzegorz Czykwin