Świąteczna Akcja Poboru Krwi

2015-12-13 09:24:34(ost. akt: 2015-12-13 09:27:46)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

5 grudnia odbyła się Świąteczna Akcja Poboru Krwi w Lidzbarku organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK z Lidzbarka. Na akcję przybyło 51 osób, w tym 5 osób po raz pierwszy.
– Każda nowa twarz bardzo cieszy, pokazuje to efekty działalności klubu – mówi Prezes Klubu HDK PCK w Lidzbarku Roman Nawrocki.

Na akcję przygotowano drobny poczęstunek: kanapki, owoce, słodycze i napoje. Można było się podzielić opłatkiem, który podarowali klubowi weterani, byli krwiodawcy Kazimierz i Zygmunt Wesołowscy. Podczas akcji panowała iście rodzinna atmosfera.

– Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby akcja i spotkanie wigilijne mogło się odbyć . Szczególne podziękowania dla krwiodawców, którzy przybyli oddać krew, ale także dla sponsorów: Masarni Kamiński z Lidzbarka, Spółdzielni Mleczarskiej w Lidzbarku, Piekarni GS Samopomoc Chłopska w Lidzbarku, Firmie „Sklep u Eli”, Urzędowi Miasta i Gminy w Lidzbarku oraz najmłodszej krwiodawczyni Karolinie Wiśniewskiej. Podziękowania również dla pielęgniarek z oddziału rejonowego RCKiK w Działdowie i dr Jerzemu Marczakowi za profesjonalną obsługę medyczną podczas akcji, Przychodni Zdrowia przy ul. Brzozowej 10 za użyczenie lokalu oraz paniom Krystynie Stefańskiej i Joannie Żmijewskiej za pomoc techniczną. Dodatkowo chciałbym zaprosić wszystkich krwiodawców na zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu HDK PCK w Lidzbarku, które odbędzie się 12 grudnia o godz. 16 w Harcówce ZHP przy ul. Piaski 2 – kontynuuje prezes. – Życzę w imieniu zarządu klubu zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i do zobaczenia na następnej akcji – kończy Prezes Klubu HDK w Lidzbarku Roman Nawrocki.


Czytaj e-wydanie





Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wielki #1880322 | 31.61.*.* 13 gru 2015 11:48

    Wielki szacun dla wszystkich

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz