Ogromny pluszowy Miś zajrzał do Reszla

2015-11-26 15:31:08(ost. akt: 2015-11-26 15:33:51)

Autor zdjęcia: Krystyna Bujnowska

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony 25 listopada to święto stosunkowo młode. Zostało ustanowione w 2002 roku, w setną rocznicę powstania tej zabawki.
Z tej okazji do Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu zawitał niecodzienny gość - Pluszowy Niedźwiadek. Dzieci zaprezentowały Niedźwiadkowi swoje ulubione pluszaki - każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki poznały historię tej zabawki, wspólnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki o misiach. Choć w niektórych dziecięcych oczach widać było strach przed niezwykłym gościem, to lody zostały szybko przełamane, gdyż Miś przygotował słodką niespodziankę. Oczywiście nie zabrakło wspólnej zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi" i kolorowania portretu misia.

Dzień pełen wrażeń zakończył się zabawą taneczną przy misiowych piosenkach. Choć w sklepach pojawiają się coraz wymyślniejsze zabawki to moda na misie nie przemija. Posiadacze pluszowych misiów przekonują, że jest on niezawodnym przyjacielem i daje poczucie bezpieczeństwa.
Joanna Maksymiuk


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Madzia Rzepacianka #1868957 | 164.126.*.* 29 lis 2015 15:32

    razem z moimi kolegami patolami z kolna schowamy sie w rzepak jak tylko bedzie!!! Rzepak forever !!! Dziki mnie chowały przez 3 dni!!!!!!!!!!!!!!!! Dzikuje Wam za to !!!! Jeszcze raz Rzepak Forever!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz