Okradał mieszkania, trafił za kratki

2015-10-16 12:20:03 (ost. akt: 2015-10-23 09:31:35)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: sxc.hu

Kryminalni z Braniewa zatrzymali poszukiwanego sądowym nakazem 21-letniego mieszkańca gm. Płoskinia, który podejrzewany był o kradzieże na terenie Braniewa i Chruściela. Mężczyzna ukrywał się przed policjantami, a w dniu zatrzymania próbował uniknąć odpowiedzialności szukając schronienia przed funkcjonariuszami w lesie.
Policjanci wiedzieli, że 21-letni złodziej ukrywa się przed nimi, dlatego zatrzymanie miało dynamiczny przebieg. Sprawca uciekał przed funkcjonariuszami próbując ukryć się w pobliskim lesie, gdzie też został zatrzymany. Mężczyzna podejrzewany był o dwie kradzieże mieszkaniowe - do pierwszej kradzieży doszło w lipcu na terenie Braniewa, w ciągu dnia. Sprawca wszedł do mieszkania przez uchylone okno, a wyszedł drzwiami wynosząc z mieszkania telewizor LG, laptopa i prostownik. Wszystko o łącznej wartości 1900 zł. W drugim przypadku złodziej włamał się do mieszkania w Chruścielu przez remontowany dach. Jego łupem padły okulary warte 30 zł oraz weki i produkty spożywcze.

Przesłuchany przyznał się do dokonanych kradzieży. Prosto z jednostki Policji trafił do Zakładu Karnego, gdzie poczeka na sądową rozprawę. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maniek #1838408 | 37.8.*.* 19 paź 2015 12:21

    I dobrze Mu tak, dostanie to na co zasłużył. Jak można okrasc kogos kto przez tyle lat Mu pomagał, czlowiek bez honoru. Szkoda Mi slow na niego i na jego zachowanie. Dno i nic wiecej..

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz