Piknik Rodzinny w Nowym Dłutowie [zdjęcia]

2015-10-14 09:15:54(ost. akt: 2015-10-14 16:29:39)

Autor zdjęcia: MGOK Lidzbark

W sobotę, 10 października, w Nowym Dłutowie odbył się „Piknik Rodzinny”. Otwarcia dokonał sołtys wsi Tomasz Burkacki, który jednocześnie przeprowadził pierwszy konkurs ze znajomości wiedzy o Gminie Lidzbark.
Pozostałe konkurencje dla dzieci, młodzieży, dorosłych, oraz całych rodzin przeprowadzili pracownicy Miejsko–Gminnego Ośrodka Kultury. Do udziału w zabawach chętnie włączali się wszyscy mieszkańcy wsi, którzy przybyli na „Piknik”. We wszystkich konkursach nagradzane były trzy pierwsze miejsca. Konkurencje pojawiały się zależnie od wieku uczestników – najpierw dla dzieci, dla dorosłych, oraz rodzinne. Quizy rodzinne polegały na między innymi na: zbieraniu piłeczek, oraz przygotowaniu mumii, polegało to na tym że dzieci owijały swoich rodziców papierem toaletowym od stóp do głowy tworząc papierową mumię.
Wśród konkurencji dla dorosłych najwięcej emocji i dobrego humoru towarzyszyło konkursowi, który polegał na rzucie „gumofilcem” na odległość. 

Dzieci najbardziej zadowolone były z biegu w workach, oraz rzucania ringo do celu. Na zakończenie najmłodsi uczestnicy zatańczyli taniec: mini disco "Chocolate". Spotkaniu towarzyszyło także wielkie grillowanie, oraz degustacja domowej roboty ciasta, kawy i herbaty.


MGOK Lidzbark

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. popracuj nad ortografią #1835177 | 83.24.*.* 14 paź 2015 10:01

    kochanie! stóp a nie "stup'

    odpowiedz na ten komentarz