Z Gazetą Olsztyńską masz większą szansę na jeepa!

2015-10-08 19:19:48 (ost. akt: 2015-10-10 08:00:18)

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Uwaga czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej”! Od piątku do niedzieli możecie podwoić swoje szanse w licytacji w Aura Centrum w Olsztynie, wystarczy idąc na zakupy, zabrać ze sobą wydanie „Gazety Olsztyńskiej” z 9 lub 10 października, albo „Naszego Olsztyniaka” z 11 października.
Warto, bo już 18 października w Aura Centrum w Olsztynie odbędzie się finał
akcji Licytacja, w której do zdobycia jest wiele atrakcyjnych nagród, w tym
nagroda główna — Jeep Renegade.

W sobotę od godz. 10 na terenie Aura Centrum hostessy będą sprzedawać Gazetę Olsztyńską, a w niedziele w koszykach znajdzie się najnowsze wydanie Naszego Olsztyniaka. To ostatnia okazja na podwojenie swojej szansy przed finałową licytacją, która odbędzie się 18 października.

Aby wziąć udział w finałowej licytacji trzeba mieć ze sobą aury, które zdobywamy robiąc zakupy jednego dnia w 2 lub 3 sklepach Aura Centrum w Olsztynie na minimalną kwotę 100 zł. Każde wydane 100 zł to równowartość 100 aur.

Jednak od piątku do niedzieli nasi czytelnicy mogą podwoić tę kwotę, bo zabierając ze sobą na zakupy „Gazetę Olsztyńską” lub „Naszego Olsztyniaka”, za każde wydane 100 zł otrzymują 200 aur.

szaMechanizm akcji licytacja, która trwa od 4 września, jest prosty, aby przystąpić do zabawy należy jednego dnia dokonać zakupów w 2 lub 3 sklepach Aura Centrum na minimalną kwotę 100 zł.

Następnie jeszcze tego samego dnia udać się do punktu obsługi akcji, podstemplować paragony, które są sprawdzane przez hostessy pod kątem zgodności z regulaminem i odebrać przysługujące Aury. Każde wydane 100 zł to równowartość 100 Aur. Wyjątek stanowią zakupy dokonane w sklepach Yes, Ochnik oraz Kuck Zegarki, gdzie za każde wydane 100 zł przysługuje podwójna wartość Aur – objaśnia zasady akcji Anna Gospodarek, Dyrektor Aura Centrum.

Wśród nagród, które będzie można wylicytować podczas wielkiego finału znajdują się: jeździk dziecięcy, zestaw ręczników, scyzoryk wielofunkcyjny, kosz prezentowy, klocki LEGO Technics, Elves, Ninjago, męski portfel Ochnik, Hobbit zestaw na blu-ray, złote łańcuszki, Ekspres do kawy Tchibo, odkurzacz Zelmer, złota bransoleta, aparat fotograficzny Nikon, kamera Sony, zegarek Tissot, kino domowe Samsung, XBOX 360 kinect + 3 gry, robot kuchenny Kenwood, bon zakupowy do sklepów odzieżowych w Aura Centrum, iPAD Air 2, TV Samsung LED 48’’ i samochód jeep renegade.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.