Bili po ciele i wykręcali ręce

2015-10-08 14:46:31(ost. akt: 2015-10-08 14:47:44)

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić 50-letniej kobiecie i jej konkubentowi, którzy pobili mieszkańca gminy Morąg i zabrali mu pieniądze.
Poszkodowany powiedział, że napastnicy weszli do mieszkania należącego do jego partnerki i zaczęli okładać go po całym ciele, po czyn przeszukali kieszenie i zabrali znajdującą się tam gotówkę. Teraz ze swojego postępowania oboje wytłumaczą się przed sądem.
— Policjanci z Morąga zostali powiadomieni, że w jednej z miejscowości pod Morągiem doszło do rozboju — informuje podkom. Bożena Bujakiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. — Jak ustalili kryminalni, 50- letnia kobieta i jej konkubent chcieli odebrać zapłacone za przeprowadzkę pieniądze i w tym celu pojechali do pokrzywdzonego. Tam kobieta wspólnie ze swoim konkubentem zaatakowali go, zaczęli bić po całym ciele i wykręcać ręce, a następnie opróżnili kieszenie spodni pobitego mężczyzny. Policjanci wyjaśniający okoliczności tej sprawy zatrzymali wskazanych przez pokrzywdzonego napastników. Tłumaczyli oni, że partnerka pokrzywdzonego kazała im zabrać mężczyźnie klucze od mieszkania oraz pieniądze, które ten otrzymał za pomoc w przeprowadzce. Okazało się, że rzeczywiście bili i szarpali pokrzywdzonego.
Teraz ze swojego postępowania wytłumaczą się przed sądem. Oboje usłyszeli zarzuty rozboju, które zagrożone są karą nawet 12 lat pozbawienia wolnośćred
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. grab #1831984 | 159.205.*.* 9 paź 2015 00:33

    Czy zauważyliście, że w tych wszystkich przypadkach kryminalnych zdarzeń na ogół nie występują "mąż' I żona" tylko "konkubent" i "konkubina". Widać wyraźnie, że upadek obyczajów sprzyja upadkowi uczciwości.

    odpowiedz na ten komentarz