Pochwal się swoją muzyką i zagraj na przeglądzie!

2015-09-12 15:14:33 (ost. akt: 2015-09-12 15:16:31)
Największe wrażenie na jury zrobił zespół Nomakeup

Największe wrażenie na jury zrobił zespół Nomakeup

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Czekamy na zgłoszenia zespołów, które chciałyby wystąpić wziąć udział w Przeglądzie muzycznym „Gazety Olsztyńskiej”. Grasz na gitarze, trąbce, akordeonie? Śpiewasz? Założyłeś z kolegami zespół i chciałbyś swoją twórczość pokazać większej grupie odbiorców, niż tylko mama, brat, tata i kilku najlepszych kolegów? Przegląd Muzyczny „Gazety Olsztyńskiej” jest właśnie dla ciebie!
Szukamy zespołów i solistów, którym moglibyśmy pomóc w początkach muzycznej kariery. Chcecie przeżyć muzyczną przygodę i dotrzeć do szerszej publiczności? Chcecie, by świat usłyszał was i o was? Czekamy na próbki waszego talentu.

Jak się zgłosić? To proste. Należy wejść na naszą stronę gazetaolsztynska.pl i wypełnić odpowiedni formularz, w którym trzeba wpisać nazwę zespołu, imię i nazwisko oraz telefon osoby kontaktowej, a także wysłać dwa utwory w formacie mp3.

Nadesłane utwory zostaną przedstawione do oceny jury, które zdecyduje o tym, którzy wykonawcy 23 października wystąpią w finale przeglądu w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych. W ubiegłej edycji poziom, jaki zaprezentowali zgłaszający się do nas wykonawcy, przerósł nasze oczekiwania.

— Naprawdę było z czego wybierać — mówiła Elwira Załoga-Kwas, jurorka. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden i został nim zespół Nomakeup z Lubawy, któremu przez cały rok towarzyszyliśmy w muzycznej przygodzie, będąc świadkami ich licznych koncertów, a także nagrania singla — głównej nagrody ubiegłorocznego przeglądu.

Tych, którym nie powiodło się w poprzedniej edycji, zapraszamy do ponownego udziału. Zapraszamy także nowe muzyczne talenty, a na pewno ich w regionie nie brakuje. Z niecierpliwością czekamy na wasze utwory! Dajcie nam siebie posłuchać i dajcie o sobie usłyszeć!

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres przegląd@gazetaolsztynska.pl.

łw

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i daj innym o sobie usłyszeć!

        
        
 _______ _ __ 
|_ / _ \ '_ \ 
 / / __/ |_) |
/___\___| .__/ 
    | |  
    |_|