Posłuchaj audiobooków ze złotymi zasadami
2015-09-05 14:00:48(ost. akt: 2015-09-05 14:16:40)
Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło rezolucję inicjującą Dekadę Działań na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na lata 2011-2020. Jej przesłanie brzmi: „Razem możemy ocalić milion istnień ludzkich”, a jej cel to zahamowanie wzrostu, a następnie zmniejszenie liczby śmiertelnych wypadków na drogach w skali globalnej. Podstawowym założeniem projektu jest dążenie do zintegrowania działań wielu organizacji i instytucji, które dotychczas realizowały swoje zadania osobno.
W Polsce, podobnie jak w pozostałych 92 krajach uczestniczących w projekcie, jego inauguracja miała miejsce 11 maja 2011 roku. Od początku działania projektu funkcję Społecznego Koordynatora Krajowego Dekady Działań BRD w naszym kraju pełni poseł Beata Bublewicz — pomysłodawczyni i organizator konkursu dla dzieci „Zwierzak za kierownicą”.
Jednym ze sposobów zwiększenia bezpieczeństwa na drogach jest edukacja przez zabawę. Konkurs dla dzieci „Zwierzak za kierownicą”, którego organizatorką i pomysłodawczynią jest poseł Beata Bublewicz, pomaga dzieciom w opanowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, które zostały opisane w książce zatytułowanej „12 Złotych Zasad Zwierzaka”. Zasad można też posłuchać online.
Najnowsze odcinki dostępne są tutaj - http://zwierzakzakierownica.eu/
Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
ewka_peron #1809801 | 164.126.*.* 6 wrz 2015 19:36
Przecież Photoshop czyni cuda.......co do wyborczego lansiku - LITOŚCI ...........
odpowiedz na ten komentarz
DONPEDRO #1809485 | 81.190.*.* 6 wrz 2015 11:13
W RZECZYWISTOŚCI TŁUSTA MACIORA
Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz
algreg #1809236 | 178.43.*.* 5 wrz 2015 17:47
no na tym zdjęciu to posłanka ma o 20kg mniej. Moje uznanie
Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz