Teraz krócej się czeka

2015-09-04 13:58:08(ost. akt: 2015-09-04 14:05:50)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Laboratorium Analityczne Szpitala Miejskiego w Morągu zapewnia pacjentom świadczenie usług w zakresie diagnostyki laboratoryjnej. Od września czynne jest także w soboty. Czas oczekiwania na wyniki również został skrócony.
Laboratorium Centralne przy Szpitalu Miejskim w Morągu stara się sprostać wzrostowi zapotrzebowania na coraz bardziej specjalistyczne oznaczane parametry diagnostyczne i poszerzać panel oferowanych badań. W związku z tym między innymi skrócono czas oczekiwania na wyniki.
— Od września możliwe jest korzystanie z naszych usług również w soboty, a w przypadku badań pilnych nasze laboratorium szpitalne dostępne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu — dodaje prezes Szpitala Miejskiego w Morągu Ewa Michałowska. — Zadowolenie i satysfakcja klientów stanowi dla nas najwyższą wartość zarówno od pacjentów indywidualnych jak i partnerów instytucjonalnych głównie przychodni.


wiwa
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olek #1808584 | 46.186.*.* 4 wrz 2015 14:59

    powinno byc tak ze jak dostane skierowanie na wyniki od lekarza w olsztynie a mieszkam w moragu to powinienem na fundusz zrobic tam gdzie mieszkam a nie głupie umowy labolatoriów i lekarzy

    odpowiedz na ten komentarz